Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРОВИХ РЕСУРСІВ ВІЙСЬКОВОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ

НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРОВИХ РЕСУРСІВ ВІЙСЬКОВОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ

Назва:
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРОВИХ РЕСУРСІВ ВІЙСЬКОВОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,85 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ
ПАСЬКО Володимир Васильович
УДК 614.2:[61:355/359] (477)
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ
ПІДГОТОВКИ КАДРОВИХ РЕСУРСІВ
ВІЙСЬКОВОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ
14.02.03 – Соціальна медицина
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора медичних наук
Київ-2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській військово-медичній академії Міністерства оборони України.
Науковий консультант:
доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Вороненко Юрій Васильович, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра соціальної медицини та організації охорони здоров’я, завідувач.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Нагорна Антоніна Максимівна, Український науково-дослідний інститут медицини праці, відділ епідеміологічних досліджень, завідувач відділом;
доктор медичних наук, професор Уваренко Анатолій Родіонович, Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України, директор;
доктор медичних наук, професор Шелюженко Анатолій Олексійович, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, кафедра соціальної медицини та організації охорони здоров‘я № 2, професор-консультант.
Провідна установа:
Український інститут громадського здоров‘я МОЗ України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 30” травня 2002 року о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.0003.01 при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця МОЗ України за адресою: 03057, м. Київ-57, пр. Перемоги, 34, медико-профілактичний корпус, аудиторія № .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Зоологічна, 3.
Автореферат розісланий “ 29 ” квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Яворовський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. В період здобуття Україною незалежності й створення власних Збройних Сил та інших військових формувань серед військово-навчальних закладів, дислокованих на її території, не було жодного, який би займався підготовкою кадрових військових лікарів та провізорів, здійснював науково-дослідну роботу в галузі військової медицини.
Питанням побудови, розвитку та оптимізації військово-медичної освіти присвячено ряд робіт вітчизняних і зарубіжних фахівців (В.Я. Білий, 1995; Б.А. Клішевич, 1995; М.І.Нещадим, 1998; Москаленко В.Ф., Вороненко Ю.В., Вітенко І.С., 2001; Ю.Л. Шевченко, 1994; І.М.Чиж, 1997; В.О. Самойлов; Гунтер Деш, 1990; K.Kahn, S.M. Tolman, 1992; Б. Фермен, 2001). Однак окремі фрагменти цієї складної різноаспектної проблеми, будучи безсумнівно грунтовними за змістом, не є достатніми для створення системи військово-медичної освіти в державі, оскільки її розбудова в нових умовах суспільно-політичного і економічного устрою потребує в якості обов’язкової передумови наукового конструювання концептуально-імітаційної моделі військово-медичної освіти, яка кореспондувалась би з відповідними положеннями сучасної військової доктрини та не мала неузгоджених протиріч соціального, медичного, економічного і психологічного порядку в часових термінах функціонально-структурного впровадження, навіть на етапі керованого організаційного експерименту. Складність побудови зазначеної системи суттєво обтяжується не лише відсутністю досвіду, але і тими обставинами, що проблема відноситься до цілісної динамічної системи, під якою ми розуміємо сукупність цілеспрямовано відібраних специфічних робочих компонентів, які в процесі взаємозалежної взаємодії набувають властивості формування нових інтегрованих якостей, не характерних для її утворюючих.
Реалізація в наведених площинах не вирішених в методологічному та методичному аспектах підходах гіпотетичних положень сприяла б виконанню завдань щодо направленого програмно-цільового формування системи підготовки, підбору і розстановки кадрів, формуванню дієздатних і потужних організаційних структур, здійсненню намірів, які б посилювали якісні зрушення у кваліфікаційній структурі кадрового потенціалу, сприяли удосконаленню наукової організації праці, втіленню сучасних досягнень науки, забезпечували соціальний розвиток колективів і упорядкування єдності військово-професійного та морально-психологічного виховання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРОВИХ РЕСУРСІВ ВІЙСЬКОВОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок