Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЕКТУВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

Назва:
ПРОЕКТУВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,78 KB
Завантажень:
498
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ
ім. Г.Є. Пухова
к.т.н. Януш Шайна (Польща)
УДК 681.33
ПРОЕКТУВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ З
ВИКОРИСТАННЯМ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
Спеціальність 05.13.13 - Обчислювальні машини, системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2001 р.


Дисертацією є монографія.
Робота виконана у фірмі ADB (Advanced Digital Broadcast - Польща)
Офіційні опоненти:
д. т. н., проф. І.А. Жуков, зав. кафедри обчислювальної техніки Національного авіаційного університету МОН України, м. Київ
д. т. н., проф. В.Н. Коваль, зав. відділом Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, м. Київ
д. т. н., проф. Ю.М. Коростіль, зав. відділом Інституту проблем моделювання в енергетиці НАН України, м. Київ.
Провідна організація - Національний технічний університет “Київський Політехнічний Інститут” Міністерства освіти і науки України, Київ, кафедра ЕОМ.
Захист відбудеться “27“ вересня 2001 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої ради
Д 26.185.01 Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України
(03680, ГСП, Київ-164, вул. Генерала Наумова, 15)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України.
Автореферат розіслано “23“ серпня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
ради Д 26.185.01
канд. технічних наук Е. П. Семагіна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи
В останній час спостерігається інтенсивне зростання кількості робіт, що потребують нових інформаційних технологій автоматизованого проектування цифрових систем. Обумовлюється цей зріст, насамперед, великою конкуренцією на електронному ринку, а також розповсюдженням пристроїв, вироблених малими серіями і призначених до конкретного застосування (пристрої ASIC - Application Specific Integrated Circuit). Вимоги ринку, як і виробництво малих серій, вимагають підвищення ефективності проектування, тобто скорочення часу, необхідного для підготовки проекту, та виконання ретельної перевірки пристрою ще до початку його виробництва. Внаслідок цього виникла необхідність автоматизації всіх етапів проектування, в тому числі тих, для яких традиційні методи проектування мало ефективні.
У зв’язку зі сказаним вище, все більшого значення набирають методи, які принципово відрізняються від традиційних тим, що мають не числовий і не алгоритмічний характер. Вони базуються, головним чином, на використанні евристичного і символічного перетворень, які широко використовуються у штучному інтелекті.
На думку автора, значні можливості в цій сфері створює застосування логічного програмування.
Логічне програмування нині використовується в багатьох різноманітних галузях, таких, наприклад, як перетворення мови, керування, аналіз фінансового ринку, в архітектурі, телекомунікації, для перетворення образів і інше. Проте, крім існування природних зв’язків з проектуванням цифрових систем, відомі з літератури приклади використання логічного програмування в цій галузі обмежуються елементарними зразками.
Метою монографії є усунення перелічених прогалин.
Представлені вище міркування стосуються, насамперед, двох головних задач, яким безпосередньо присвячена ця монографія, тобто символічному синтезу цифрових систем і динамічному моделюванню, що враховує часові залежності.
Відомі з літератури праці, які присвячені безпосередньо символічному синтезу, мають елементарний, або фрагментарний характер.
В другому випадку, тобто при динамічному моделюванні, відомі авторові праці, пов’язані з логічним програмуванням, не вирішують проблем реальних часових залежностей, а тільки зв’язані логічно з секвенцією нуль-одиниця, або одиничними змінами сигналу, а не з відображенням складних, взаємозалежних векторів багатьох сигналів. В деяких інших відомих авторові працях запропоновані рішення, які мають алгоритмічний характер і стосуються аналізу одиничних часових залежностей, а не складних діаграм, або зв'язані тільки зі специфікацією, а не з моделюванням даних залежностей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПРОЕКТУВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок