Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ГВИНТОВИХ ГОФРОВАНИХ ЗАГОТОВОК

ТЕОРЕТИЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ГВИНТОВИХ ГОФРОВАНИХ ЗАГОТОВОК

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ГВИНТОВИХ ГОФРОВАНИХ ЗАГОТОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,82 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Технологічне забезпечення виготовлення нежорстких гвинтових загот
овок


ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ДРАГАН АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
УДК 621.81
ТЕОРЕТИЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ГВИНТОВИХ ГОФРОВАНИХ ЗАГОТОВОК
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
тернопіль – 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри “Технологія машинобудування”,
Заслужений винахідник України.
доктор технічних наук, професор
Карпусь Владислав Євгенович,
Академія внутрішніх військ МВС України,
професор кафедри “Інженерна механіка”;
кандидат технічних наук, доцент
Брощак Іван Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
доцент кафедри “Менеджмент у виробничій сфері”.
Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування Міністерства мінпромполітики України, м. Харків.
Захист відбудеться “15” березня 2007 р. о 1000 на засіданні спеціалізованої вченої ради К58.052.03 Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
Автореферат розісланий “14” лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Данильченко Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією із передумов подолання кризової ситуації у національній економіці є подальший розвиток машинобудування, який сприяє зростанню продуктивності праці, підвищенню ефективності виробництва, покращенню якості продукції та вимагає принципово нових підходів до створення і використання високоефективних ресурсоощадних технологій.
Незважаючи на значну кількість наукових праць, які присвячені виробництву гвинтових заготовок, рівень технологічного забезпечення для виготовлення гвинтових і кільцевих гофрованих заготовок в нашій країні та за її межами залишається недостатнім, а науково база для його створення не завжди відповідає сучасним вимогам за матеріало- та енергомісткістю.
Серед зазначених проблем важливе місце посідає дослідження та розроблення прогресивних технологічних процесів формоутворення гвинтових гофрованих заготовок (ГГЗ), які набули широкого застосування у змішувачах, теплообмінниках, машинах для борботації вільних абразивів, подрібнення, зволоження тощо. Підвищені вимоги до конструктивних і технологічних параметрів, якості, надійності та довговічності, розширення функціональних можливостей ГГЗ потребують глибокого аналізу існуючих технологій їх виготовлення та розроблення на цій основі науково обґрунтованих теоретичних та експериментальних напрацювань та їх успішного впровадження у виробництво.
Отже, дослідження, спрямовані на розроблення та практичну реалізацію раціональних технологічних процесів отримання гвинтових і кільцевих гофрованих заготовок є актуальними, доцільними та перспективними з точки зору впровадження конкурентноздатних технологій з високими техніко-економічними показниками.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами.
Робота виконано відповідно до тематики Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя та є частиною загальної тематики “Розробка і дослідження ресурсо- та енергозберігаючих технологій в галузі сільськогосподарського машинобудування (2002-2006 рр.)” (№ державної реєстрації 0102U002299), а також координаційного плану Комітету з питань науки і техніки та Міністерства освіти і науки України з розділів “Машинобудування” (поз. 43) “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні” на 2002-2006 роки, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ГВИНТОВИХ ГОФРОВАНИХ ЗАГОТОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок