Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗНА ОЦІНКА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ АТОМНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА ЗОН СПОСТЕРЕЖЕНЬ (на прикладі Рівненської АЕС)

ПРОГНОЗНА ОЦІНКА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ АТОМНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА ЗОН СПОСТЕРЕЖЕНЬ (на прикладі Рівненської АЕС)

Назва:
ПРОГНОЗНА ОЦІНКА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ АТОМНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА ЗОН СПОСТЕРЕЖЕНЬ (на прикладі Рівненської АЕС)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Доповідь по темі дисертації “Оцінка стану території та споруд Рівнен
ської АЕС на основі геологічних, гідрогеологічних та геодезичних спорс
тережень”


НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ДМИТРІВ ОЛЬГА ПЕТРІВНА
УДК 332:528.481:551:556.3
ПРОГНОЗНА ОЦІНКА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
АТОМНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА ЗОН СПОСТЕРЕЖЕНЬ
(на прикладі Рівненської АЕС)
05.24.04 – Кадастр та моніторинг земель
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Черняга
Петро Гервазійович, Український державний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики, декан факультету землеустрою та геоінформатики.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Перович Лев Миколайович, Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри кадастру територій;
кандидат економічних наук, доцент Тібілова Людмила Михайлівна, Львівський державний аграрний університет, доцент кафедри управління земельними ресурсами.
Провідна установа:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу Міністерства освіти і науки України, м. Івано-Франківськ
Захист відбудеться 03.07. 2004р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.13 в Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С.Бандери 12, ауд. ___ II навч. корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська 1.
Автореферат розісланий 03.06. 2004р.
В.о. вченого секретаря спеціалізованої вченої ради Шевченко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день під впливом екологічної ситуації, що склалося після аварії на Чорнобильській АЕС, важливого значення в Україні набули питання прогнозної оцінки розвитку територій атомних електричних станцій, розміщення на них споруд та компонування об’єктів в залежності від природних умов. Не менш актуальною виявилась проблема використання територій землекористування зон спостереження (30  кілометрових зон) з урахуванням їх сучасного стану та організації і раціонального використання земельних ресурсів з екологічної та економічної точки зору.
Для вирішення цих задач нами на прикладі Рівненської атомної електричної станції проведено дослідження та виконано прогнозну оцінку розвитку території, яка є неординарною щодо природних умов. Складні геологічні та гідрогеологічні умови промислового майданчика атомної електричної станції, їх зміна у результаті техногенного впливу привели до просторових зміщень об’єктів і прояву такого явища, як карст. Запропонована методика прогнозної оцінки територій на основі логіко - математичного методу за умов невизначеності дозволяє комплексно дослідити вплив природних факторів та виробничих процесів на стан та функціонування об’єктів АЕС.
Прогнозна оцінка стану території АЕС є основою для її розвитку з передбаченням заходів, які знизять ризик виникнення можливих аварійних ситуацій в залежності від впливу зміни природних факторів та покращать екологічний стан довкілля.
Прогнозна оцінка зони спостереження з врахуванням фактичного забруднення також являє собою важливу народногосподарську задачу. Вона є головним чинником правильного ведення сільського господарства, розробки заходів з пониження радіаційного забруднення територій, виробництва екологічно чистої продукції та збереження здоров’я й безпеки населення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано в період реформування земельних відносин в державі та у відповідності з вимогами МАГАТЕ (одна з них – №50-SG-SI (ReyI).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПРОГНОЗНА ОЦІНКА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ АТОМНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ ТА ЗОН СПОСТЕРЕЖЕНЬ (на прикладі Рівненської АЕС)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок