Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД

УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД / сторінка 5

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,40 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

На розроблене фільтруюче обладнання є повні комплекти технічної документації для його виготовлення, затверджені нормоконтролем СевНТУ.
Вірогідність наукових результатів забезпечується: коректним використанням фундаментальних законів колоїдної хімії та гідромеханіки; сучасним рівнем приладового забезпечення й необхідною точністю експериментальних досліджень; перевіркою адекватності отриманих математичних моделей і узагальнюючих залежностей відповідно до вимог методів математичної статистики і теорії планування експериментів; застосуванням прогресивних методів вивчення реології двокомпонентної неоднорідної рідини: концепції руху взаємопроникних континуумів; теорії подоби; регресійного аналізу; теорії планування експериментів; методів математичної статистики; задовільним якісним і кількісним збігом узагальнюючих залежностей результатам натурних і експериментальних випробувань; розробкою й виготовленням на базі отриманих узагальнюючих залежностей натурних зразків нового фільтраційного обладнання, що має високу очисну здатність, підвищений ресурс роботи і пройшло експлуатаційні випробування; узгодженням і схваленням результатів досліджень Регістром Судноплавства України і Російським Морським Регістром Судноплавства, провідними проектними і судноплавними компаніями України;
Впровадження. Результати дисертаційної роботи стали основою для розробки галузевого стандарту СОУ МПП 47.020-65:2005 “Судна морські. Запобігання забрудненню моря нафтою. Норми добового накопичення нафтовмісних вод машинних приміщень суден і методика розрахунку пропускної здатності систем очищення”, завдяки чому забезпечується широке впровадження результатів досліджень на усіх суднах, що перебувають під наглядом Регістра Судноплавства України (близько 3000 суден).
Крім того, результати дисертаційної роботи впроваджені:
- система для очищення нафтовмісних вод з гранульованим фільтроелементом (Севастопольський торговельний порт, м. Севастополь);
- комбінована установка з гранульованим та тканинним фільтроелементами для очищення нафтовмісних вод (Севастопольський судноремонтний завод №13, м. Севастополь).
- система для очищення нафтовмісних вод з гранульованим фільтроелементом на (Севастопольська ТЕЦ, м. Севастополь);
У процесі експлуатації розроблене фільтруюче обладнання показало високу якість очищення НВВ, надійність роботи й ефективність регенерації.
Результати дисертаційної роботи використані в навчальному процесі на кафедрі енергоустановок морських суден та споруд Севастопольського національного технічного університету (СевНТУ) і в програмному забезпеченні Центра підготовки і атестації плавскладу СевНТУ.
Особистий внесок автора полягає в постановці мети, формулюванні завдань дослідження, розробці математичних моделей досліджуваних процесів, плануванні експериментів і створенні методик і проведенні експериментальних досліджень, розробці нових норм добового обсягу накопичення нафтовмісних вод, дослідженні впливу способу подачі й перекачування НВВ на якість очищення, розробці комплексу технічних і технологічних пропозицій щодо вдосконалення суднових систем очищення нафтовмісних вод, що дозволили підвищити ефективність і якість очищення нафтовмісних вод СЕУ. При використанні результатів досліджень інших авторів вказувалися джерела наукової інформації. Автор висловлює вдячність керівництву судноплавних компаній ВАТ “Південрефтрансфлот”, державного підприємства Укррибфлот, Севастопольського морського торговельного порту за допомогу в організації й проведенні досліджень добового обсягу накопичення НВВ на різних суднах, адміністрації Севастопольської ТЕЦ і СРЗ №13 за якісне виготовлення і впровадження зразків нового фільтруючого обладнання, співробітникам лабораторії ВАТ “Південрефтрансфлот” за проведення аналізів проб очищеної води.
Апробація роботи. Матеріали дисертаційної роботи і її окремих розділів доповідалися й отримали схвалення на Виставці досягнень народного господарства УРСР (м. Київ, 1991), на Міжнародній науково-технічній конференції “Моделювання й дослідження складних систем” (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок