Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД

УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД / сторінка 6

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,40 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Москва - м. Севастополь, 2000), на Міжнародній науково- технічній конференції “Моделювання й дослідження складних систем” (м. Москва - м. Севастополь, 2001), на науково-практичній конференції “Екологічні проблеми водних екосистем і забезпечення безпеки життєдіяльності на водному транспорті” (м. Одеса, 2001), на I Міжвузівській науково-практичній конференції “Молоді вчені Криму в розв’язанні актуальних питань сучасності” (м. Севастополь, 2002), на VIII Міжнародному конгресі двигунобудівників (м. Харків - Рибальське, 2003), на Міжнародній науково-технічній конференції “Сучасне судноплавство і морська освіта” (м. Одеса, 2004), на Науково-технічному семінарі “Удосконалення технічної експлуатації СЕУ транспортних суден” (м. Одеса, 2004), на IX Міжнародному конгресі двигунобудівників (м. Харків - Рибальське, 2004).
Публікації. Результати дисертації опубліковані в 32 наукових працях без співавторів і 1 у співавторстві. З них 29 - у збірниках наукових праць, включених до переліку ВАК України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт, у тому числі в 1 монографії, 1 навчальному посібнику, 24 статтях у наукових збірниках, галузевому стандарті СОУ МПП 47.020-065:2005 і 2 авторських свідоцтвах.
Структура й обсяг роботи. Дисертаційна робота складається з введення, шести розділів, висновків і п’яти додатків загальним обсягом 345 стор., включаючи 71 рис., 29 табл., списку використаних джерел (224 найменування).
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обґрунтована актуальність обраної тематики, сформульовані мета та завдання досліджень, наукова новизна і практична значимість отриманих результатів.
У першому розділі на основі аналізу екологічної моделі СЕУ показано, що найбільша шкода навколишньому середовищу наноситься внаслідок скидання нафтовмісних вод, тому об'єктом досліджень є процес очищення НВВ. Проведено дослідження якісного й кількісного складу суднових НВВ, як вихідних параметрів для правильного вибору технологічно раціональних і економічно ефективних схем систем очищення.
Аналіз матеріалів наукових досліджень Брусельницького Ю.М., Хапаєва В.М., Скрипника В.М., Михайлюка В.О., Нунупарова С.М., Зубрилова С.П., Роєва Г.А., Решняка В.І., Седлухо Ю.П., Владецького О.В. та інших, а також порівняння переваг і недоліків різних способів і технічних засобів для очищення нафтовмісних вод СЕУ показали, що питання глибокого очищення НВВ на сьогодні остаточно не вирішено. Тому є актуальним і своєчасним проведення досліджень з розробки комплексної технології підвищення ефективності очищення НВВ на всіх стадіях безпосередньо в суднових умовах, заснованої на вдосконалюванні функціональних властивостей систем.
Для реалізації поставленого завдання необхідно комплексне дослідження в галузі моделювання складних багатофакторних процесів реології двокомпонентної полідисперсної рідини - нафтоводяної емульсії, а саме: встановлення закономірностей процесів коалесценції й очищення суднових НВВ у фільтроелементах, що мають нежорстку структуру (тканинних, гранульованих); визначення впливу конструктивних і експлуатаційних характеристик насосів на їх емульгуючу здатність і ступінь очищення НВВ, моделювання досліджуваного процесу; розробка науково обґрунтованих норм добового обсягу накопичення НВВ з урахуванням віку, типу й водотоннажності судна; визначення залежностей для розрахунку оптимальної пропускної здатності суднових систем очищення НВВ з урахуванням характеристик судна.
Попередні дослідження показали, що найперспективнішими і такими, що мають більші можливості підвищення ефективності роботи є коалесцуючі фільтроелементи за умови підвищення ресурсу їх роботи. Для цього необхідно щоб вони мали нежорстку структуру, що дозволяє здійснювати ефективну регенерацію фільтроелементів. До таких фільтроелементів при відповідному конструктивному виконанні можна віднести тканинні й гранульовані фільтроелементи, включені послідовно в багатокаскадну схему системи.
У другому розділі обґрунтований вибір теми дисертаційної роботи, сформульовані мета й завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СУДНОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ ВОД

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок