Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ГОСПОДАРСЬКО-ЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ГОСПОДАРСЬКО-ЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Назва:
МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ГОСПОДАРСЬКО-ЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,94 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
КАЛІНІЧЕНКО ГАННА ВАДИМІВНА
УДК 65.014.1:615
МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ГОСПОДАРСЬКО-ЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському університеті економіки та права.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник промисловості України
Ткаченко Володимир Андрійович,
Дніпропетровський університет економіки та права,
завідувач кафедри економіки підприємства,
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Тридід Олександр Миколайович,
Харківський державний економічний університет,
перший проректор
кандидат економічних наук
Мєшко Наталя Петрівна,
Дніпропетровський національний університет,
доцент кафедри банківської справи
Провідна установа: Донецький національний університет,
кафедра економіки підприємства,
Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк
Захист відбудеться 07.11.2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.01 у Дніпропетровському університеті економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського університету економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ,
вул. Набережна Леніна, 18.
Автореферат розісланий 06.10.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаповал В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з гострих проблем перехідного періоду економіки України є удосконалення управління господарсько-економічною діяльністю підприємств, яке дозволяло б суб’єктам господарювання зберігати й зміцнювати своє становище на ринку, а також збалансовано розвиватися. У сучасних умовах підприємства одержують самостійність для здійснення виробничої й підприємницької діяльності. При цьому враховуються попит на вироблену продукцію, можливості розширення виробництва та збільшення обсягів реалізації, наявність для цього відповідних видів ресурсів, а також забезпечення зростання прибутків власників і працівників.
Підприємницька діяльність здійснюється в умовах господарської невизначеності та ризику. Це висуває на перший план питання фінансової стабілізації, різко зростає значення внутріфірмового і стратегічного управління. Важливими складовими механізму управління є аналіз, оцінка та моделювання господарсько-економічної діяльності підприємств. Вони надають інформацію для прийняття адекватних і своєчасних управлінських рішень.
Проблеми теорії і практики управління підприємством займають важливе місце в дослідженнях таких зарубіжних вчених, як Л.О. Бланк, К. Карлберг, В.В. Ковальов, Т. Скоун, О.С. Стоянова, Л.М. Павлова, М. Фрідмен, К. Хеддервік та ін. Вагомий внесок у розробку теоретичних питань прийняття управлінських рішень, методів аналізу, оцінки й моделювання господарсько-економічної діяльності, використання нових інформаційних технологій в управлінні зробили вітчизняні вчені і фахівці: В.М. Гриньова, В.А Ткаченко, Б.І. Холод, М. Г. Чумаченко та ін.
В умовах переходу до ринку постає завдання так перебудувати або адаптувати всю систему управління підприємством, щоб вона відповідала вимогам ринкових відносин. Саме тому необхідно створити ефективну систему управління господарсько-економічною діяльністю підприємства. Визначення й реалізація цієї системи належить до складних й трудомістких завдань, які на вітчизняних підприємствах, як правило, не вирішуються належним чином.
Фармацевтична промисловість є дуже привабливою галуззю, тому що займається виробництвом соціально значущого продукту, потреба в якому постійно зростає. У межах збільшення прибутків виробники фармацевтичної продукції та їхні дистриб’ютори зобов’язані звертати увагу на соціальну відповідальність перед кінцевим споживачем і суспільством у цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ГОСПОДАРСЬКО-ЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок