Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЗІ СТРУМИННИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ РЕГУЛЮВАННЯ

СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЗІ СТРУМИННИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ РЕГУЛЮВАННЯ

Назва:
СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЗІ СТРУМИННИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ РЕГУЛЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,03 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Андрійчук Костянтин Миколайович
 
УДК 697.34
СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЗІ СТРУМИННИМИ
ЕЛЕМЕНТАМИ РЕГУЛЮВАННЯ
05.23.03 - вентиляція, освітлення і теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі “Теплотехніка, теплогазопостачання і вентиляція” Донбаської національної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Доктор технічних наук, професор Губар
Валентин Федорович, Донбаська національна
академія будівництва і архітектури, завідувач
кафедри “Теплотехніка, теплогазопостачання
і вентиляція”.
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор Шушляков
Олександр Васильович, Харківський
державний технічний університет будівництва
та архітектури, професор кафедри теплогазо-
постачання, вентиляції і використання
теплових вторинних ресурсів.
Кандидат технічних наук, доцент Возняк
Орест Тарасович, Національний університет
Львівська політехніка”, завідувач кафедри
теплогазопостачання і вентиляції.
Провідна установа: Харківська національна академія міського
господарства Міністерства освіти і науки
України, кафедра “Експлуатація газових і
теплових мереж”.
Захист відбудеться “15 ” лютого 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д12.085.01 при Донбаській національній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус №1, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий: “10 ” січня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Зайченко М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Системи вентиляції є невід'ємною частиною інженерно-технічних споруд і забезпечують необхідні санітарно-технічні норми в приміщеннях і безпеку роботи в них. В умовах жорсткої економічної політики гостро стають питання скорочення термінів проектування, зменшення кошторисної вартості, експлуатаційних витрат вентиляційних систем, які в ряді випадків досягають 15 % вартості споруд. Розробка способів підвищення техніко-економічних характеристик систем вентиляції, оптимізація їх конструктивних й аеродинамічних характеристик дозволить досягти позитивного ефекту в економічному, соціальному й екологічному аспектах.
Створення нових систем вентиляції і реконструкція існуючих вимагають науково обґрунтованих методик розрахунку й оптимізації техніко-економічних характеристик вентиляційних процесів, використання оригінальних і надійних елементів керування витратою, роль яких можуть грати струминні дефлекторі елементи. Широкому впровадженню цих елементів у системах вентиляції перешкоджає недостатня вивченість робочих процесів, відсутність методів розрахунку аеродинамічних характеристик великогабаритних елементів для систем вентиляції. Існуючі моделі й методики розрахунку базуються, в основному, на результатах численних, часто не пов'язаних між собою, експериментів.
Виходячи з вищевикладеного, актуальними є розробка нових елементів регулювання продуктивності вентиляційних систем на основі струминних елементів, що не мають рухливих механічних частин, удосконалення існуючих методів і способів підвищення ефективності систем вентиляції. Рішення цих задач можливе тільки на основі теоретичних і експериментальних досліджень аеродинамічних і економічних характеристик вентиляційних систем, розробки адекватних математичних моделей, що достовірно відображають їх зв'язок, використання надійних і довговічних елементів керування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційна робота виконана в межах пріоритетних науково-технічних напрямків науки і техніки України “Екологічно чиста енергетика й енергозберігаючі технології”, “Програми науково-технічного розвитку Донецької області на період до 2020 року”, а також відповідно до держбюджетних тем: Міністерства освіти і науки України К3-08-01 “Розробка й удосконалення екологічних процесів утилізації теплоти й використання нетрадиційних джерел енергії” (№0102U 002850), ГН-01-04 “Теорія і методи побудови систем радіаційного захисту довкілля при експлуатації енергоблоків АЕС” (№0104U000098).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЗІ СТРУМИННИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ РЕГУЛЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок