Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ КОРОЗІЙНОЇ СТІЙКОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ЕКСПЕРТНИХ СИСТЕМ

НОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ КОРОЗІЙНОЇ СТІЙКОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ЕКСПЕРТНИХ СИСТЕМ

Назва:
НОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ КОРОЗІЙНОЇ СТІЙКОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ЕКСПЕРТНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,72 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Толстяков Роман Геннадійович
УДК 624.014:620.193
НОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ КОРОЗІЙНОЇ СТІЙКОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ЕКСПЕРТНИХ СИСТЕМ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Металеві конструкції і матеріалознавство" Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти України.
Науковий керівник: Доктор технічних наук, професор КОРОЛЬОВВолодимир Петрович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук ПЕРЕЛЬМУТЕР Анатолій Вікторович, ВАТ "Український науково-дослідний інститут "УкрНДІпроектстальконструкція", головний науковий співробітник; Кандидат технічних наук ЧЕРНИШЕВ Юрій Петрович, Донецький науково-дослідний і проектний інститут "ПромбудНДІпроект", завідувач відділом хімії бетону і довговічності будівельних конструкцій.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, кафедра металевих конструкцій, Міністерство освіти України (м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться " 24 " лютого 2000 року о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 при Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м.Макіївка-23, вул. Державіна, б.2, I навчальний корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий " 21 " січня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. ЮговЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Визначальну роль при проектуванні й експлуатації сталевих будівельних конструкцій має задача забезпечення надійності та довговічності протягом всього життєвого циклу конструктивних елементів. В даний час в Україні тільки в основних галузях промисловості експлуатуються понад 35 млн. тон несучих металевих конструкцій. Аналіз причин передчасного фізичного зносу свідчить про недосконалість нормативної бази проектування, відсутність відповідної системи нагляду за технічним станом і інженерною діагностикою конструкцій, яка забезпечує безаварійну експлуатацію будівель, споруд та інженерних мереж.
Законодавчою основою, пов'язаною з проблемою цілості основних фондів, є Постанова Кабінету Міністрів України від 05.05.97 року №409 "Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж" і відповідний Указ Президента від 31.12.98 року №1420/98 "Про нейтралізацію погроз, обумовлених погіршенням екологічної і техногенної обстановки в країні". Найважливішою задачею реалізації заходів щодо запобігання аварій і руйнацій будівельних конструкцій є розробка наукового й організаційного забезпечення моніторингу технічного стану конструкцій у корозійних середовищах.
Комплексне вирішення поставленої задачі пов'язане з нормуванням коефіцієнта надійності протикорозійного захисту на принципах методики граничних станів. Багатофакторність процесу корозійного руйнування потребує використання сучасних інформаційних технологій, елементом яких є експертні системи (ЕС).
Таким чином, створення методики нормування коефіцієнта надійності протикорозійного захисту gzn для розрахунків сталевих будівельних конструкцій на корозійну стійкість і довговічність за граничними станами на основі функціональної побудови ЕС "Діагностика – Антикорозійний Захист – Реконструкція" (ЕС "ДАЗР") дозволить комплексно оцінювати резерви несучої здатності та виявляти ознаки граничних станів на всіх стадіях життєвого циклу конструкцій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до науково-дослідних робіт у рамках Державної науково-технічної програми "Протикорозійний захист металофонду України" до 2005 року, розділ 6.2 "Розробка національної експертної системи "Захист будметал" вибору проектних та технологічних рішень протикорозійного захисту металоконструкцій з гарантованими показниками довговічності".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ КОРОЗІЙНОЇ СТІЙКОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ ЕКСПЕРТНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок