Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ГРОХОЧЕННЯ НА ОСНОВІ УДОСКОНАЛЮВАННЯ МОДЕЛЬНИХ УЯВЛЕНЬ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСУ

РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ГРОХОЧЕННЯ НА ОСНОВІ УДОСКОНАЛЮВАННЯ МОДЕЛЬНИХ УЯВЛЕНЬ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСУ

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ГРОХОЧЕННЯ НА ОСНОВІ УДОСКОНАЛЮВАННЯ МОДЕЛЬНИХ УЯВЛЕНЬ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,64 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ им. М. С. ПОЛЯКОВА
ЛАПШИН Євген Семенович
УДК [622.742.002.5](0.43)
РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ГРОХОЧЕННЯ НА ОСНОВІ
УДОСКОНАЛЮВАННЯ МОДЕЛЬНИХ УЯВЛЕНЬ
КІНЕТИКИ ПРОЦЕСУ
05.15.11 – "Фізичні процеси гірничого виробництва"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова Національної академії наук України (ІГТМ НАН України).
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор Надутий Володимир Петрович, Інститут геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова НАН України, завідувач відділом.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Блюсс Борис Олександрович, Інститут гео-технічної механіки ім. М. С. Полякова НАН України, завідувач відділом;
доктор технічних наук, професор Франчук Всеволод Петрович, Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедрою;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Полулях Олександр Дани-ло-вич, Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут збагачення і брикетування вугілля Міністерства вугільної промисловості, начальник відділу.
Провідна установа: Донецький Національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра збагачення корисних копалин.
Захист відбудеться 29 вересня 2006 р. у 1330 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.188.01 Інституту геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова НАН України за адресою: 49005 Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2а, факс (0562) 462426.
З дисертацією можна ознайомиться в бібліотеці Інституту геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова НАН України за адресою: 49005 Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2а
Автореферат розісланий 25 серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук В. Г. Перепелиця


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вібраційне грохочення широко застосовується в гірничій, металургійній, хімічній та багатьох інших галузях, які зв'язані з переробкою сипкої сировини. Ефективність і продуктивність цього процесу істотною мірою визначає якість і собівартість продукції, тому не випадково увага багатьох дослідників спрямована на його удосконалювання. Для забезпечення високої продуктивності грохочення здійснюють товстим шаром у режимі з підкиданням. Загальновизнано, що цей процес у даному випадку відбувається у результаті сегрегації, просівання і вібротранспортування. Інтенсивність цих складових залежить від гранскладу, форми частинок, фізико-механічних властивостей сировини, висоти шару, конструктивних і динамічних параметрів грохота. Особливо слід зазначити, що в процесі грохочення змінюється висота шару, а це істотно позначається на всіх трьох складових.
З розвитком комп'ютерної техніки намітилася така тенденція: вибір раціональних конструктивних і режимних параметрів грохота виконувати на основі чисельного моделювання, а не трудомістких і тривалих натурних випробувань. Розроблено велику кількість як теоретичних, так і емпіричних моделей. У ряді моделей вплив на кінетику грохочення таких факторів, як початковий розподіл частинок по висоті шару, форма частинок, зміна висоти шару в результаті просівання взагалі ігнорується чи враховується введенням поправкових коефіцієнтів. У результаті відбувається втрата інформації про зв'язки і відношення між складовими процесу, що приводить до великих похибок при математичному описі кінетики грохочення, внаслідок чого не вдається досягти високої ефективності і продуктивності.
Нинішня сировинна, енергетична й екологічна ситуації вимагають подальшого удосконалювання процесу грохочення, що стримується відсутністю можливості розгляду ролі складових процесу з урахуванням їх імовірнісної природи, а це не дозволяє синтезувати процес грохочення з раціональним сполученням сегрегації і просівання.
Таким чином, визначення закономірностей, що пояснюють і описують вплив на кінетику вібраційного грохочення сегрегації, просівання, вібротранспортування, форми частинок і отворів сита, а також змінної у результаті просівання висоти шару є актуальною науковою проблемою, що має важливо значення для галузей, які переробляють мінеральну сировину, і для розвитку фізики процесів гірничого виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРІЇ ВІБРАЦІЙНОГО ГРОХОЧЕННЯ НА ОСНОВІ УДОСКОНАЛЮВАННЯ МОДЕЛЬНИХ УЯВЛЕНЬ КІНЕТИКИ ПРОЦЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок