Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,41 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РЕВЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
УДК 658.005.591.3
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ
ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Тищенко Олександр Миколайович,
Харківський національний економічний університет,
професор кафедри оподаткування
 
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кизим Микола Олександрович,
Науково-дослідний центр індустріальних проблем
розвитку НАН України, директор
кандидат економічних наук, доцент
Шершньова Зоя Євгенівна,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана, доцент кафедри менеджменту
 
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля Міністерства освіти і
науки України, кафедра менеджменту,
м. Луганськ
 
Захист відбудеться „25” січня 2007 р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий „25” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. М. Ястремська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення ринкової економіки України безпосередньо пов’язано з ефективністю розвитку промислових підприємств. Протиріччя, що виникають у внутрішньому і зовнішньому середовищі, ускладнюють виробничо-економічну діяльність підприємства і знижують її результативність. Сучасні умови господарювання характеризуються пошуком стратегій, що дозволяють підприємствам виживати і розвиватись в зовнішньому середовищі. Загострення проблем, пов’язаних з обґрунтуванням і забезпеченням формування стратегії розвитку підприємства та управління цим процесом, підтверджують значущість цих питань для підприємств України.
В економічній літературі теоретичні і методичні аспекти стратегічного менеджменту й управління розвитком досліджувалися такими вченими, як А. Аакер, І. Ансофф, К. Боумен, В. Василенко, А. Градов, Ю. Іванов, Е. Коротков, А. Зуб, М. Кизим, Ю. Кристек, Л. Лігоненко, Б. Мільнер, Г. Мінцберг, В. Пономаренко, О. Пушкар, К. Ру-Дюфор, А. Слаттер, О. Тищенко, А. Томпсон, А. Дж. Стрікленд, О. Тридід, З. Шершньова та ін.
Здобутки цих вчених дозволили вирішити важливі питання, пов’язані з удосконаленням діяльності підприємств в ринкових умовах шляхом підвищення конкурентоспроможності, гнучкості, впровадження інновацій, принципів антикризового і стратегічного управління, формування систем інформаційного забезпечення управлінських рішень та ін. Складність стратегічного управління розвитком підприємства зумовлює існування певних питань щодо єдиного розуміння сутності процесів розвитку, вдосконалення методик його діагностики і прогнозування та формування стратегії управління розвитком підприємств. Необхідність вирішення цих питань зумовили вибір теми й актуальність дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Харківського національного економічного університету за темами „Проблеми державного регулювання економічного розвитку підприємств та організацій” (номер державної реєстрації 0102U005565), за напрямом якої виконано підрозділ „Державне регулювання підприємств, що перебувають в кризовому стані” (особисто автором здійснено обґрунтування шляхів поліпшення фінансово-економічного стану підприємств); і „Теоретичні основи конкурентної стратегії підприємства” (номер державної реєстрації 0103U000461), в рамках якої виконано підрозділи „Стратегічний потенціал підприємства” і „Оцінка стратегічного потенціалу підприємства як метод вибору конкурентної стратегії” (особисто автором розроблено модель оцінки стратегічного потенціалу підприємств та методичний підхід до вибору їх стратегічного напрямку розвитку).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок