Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА І ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

ОЦІНКА І ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОЦІНКА І ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,16 KB
Завантажень:
68
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського
Мєшков Андрій Віталійович
УДК 658.152
ОЦІНКА І ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Хобта Валентина Михайлівна,
Донецький національний технічний університет, завідувач кафедри економіки підприємства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Садєков Алімжан Абдулович
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Лях Олександр Віталійович,
Донецький національний університет, доцент кафедри економіки підприємства
Провідна установа Східноукраїнський національний університет імені
Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), кафедра менеджменту
Захист відбудеться 14 грудня 2004 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 12 листопада 2004 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В процесі розвитку товарно-грошових відносин в Україні підприємства-реципієнти отримують потенційні можливості залучення капіталу із різноманітних джерел. В свою чергу, власники капіталу здобувають багатоваріантні перспективи вкладання вільних коштів, виходячи із своїх інтересів. Взаємне узгодження інтересів власника капіталу і його споживача на першому етапі здійснення інвестиційних процесів потребує використання спеціальних характеристик, які дозволяють сформувати представлення про стан об'єкту вкладання коштів, надійність майбутніх інвестицій, очікувані результати від їх використання. Така характеристика була створена у країнах із розвинутою ринковою економікою у вигляді показників інвестиційної привабливості об'єктів інвестування. У взаємовідносинах суб'єктів господарювання України ця характеристика є порівняно новою. Тому для її формування використовуються методичні підходи, що були напрацьовані за кордоном. Враховуючі економіко-правові та соціальні відмінності країн, прямий переніс західних підходів не дозволяє надати адекватну оцінку і прийняти ефективне рішення відносно капіталовкладень. Це потребує на поглиблене методичне пророблення процедури визначення привабливості інвестиційних об'єктів. Крім того, слід відзначити, що дослідження, здійснені за даною проблемою, обмежені переважно оцінкою привабливості. Питання підвищення рівня цієї характеристики майже не розглядались. Частіше за все, вони досліджувались як фактори і резерви підвищення ефективності підприємств, але без ув'язування з оцінкою їх привабливості. Наявність простеженого взаємозв'язку між оцінкою і підвищенням привабливості об'єктів інвестування надає можливість набагато ефективнішого використання механізму управління інвестиціями.
Актуальність та значущість вказаних проблем та необхідність їх вирішення визначили тему дисертаційної роботи, її мету і задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України відповідно до планів трьох держбюджетних тем: Д-15-2000 "Розвиток теорії управління та створення методів регулювання інвестиційної діяльності в регіоні в умовах зон економічного сприяння" (номер державної реєстрації 0100U001047), у ході виконання якої розроблено рекомендації з оцінки і підвищення інвестиційної привабливості підприємств на прикладі акціонерних товариств Донецької області; Д-9-02 "Розвиток теоретичних засад формування господарських рішень в умовах ризику" (номер державної реєстрації 0102U001239), у рамках якої запропоновано рекомендації із визначення рівня ефективності інвестиційного проекту; Д-9-04 "Науково-теоретичні основи розвитку системи мотивації діяльності суб'єктів господарювання" (номер державної реєстрації 0104U004076), в процесі виконання якої надано рекомендації з мотивації інвестора щодо вкладання коштів у підприємства-реципієнти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОЦІНКА І ПІДВИЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок