Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ЗМІСТУ І ОРГАНІЗАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ

ОБҐРУНТУВАННЯ ЗМІСТУ І ОРГАНІЗАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ЗМІСТУ І ОРГАНІЗАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,41 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Харківська державна академія фізичної культури
Ярещенко Олег Артурович
УДК 796.015.1-057.875
ОБҐРУНТУВАННЯ ЗМІСТУ І ОРГАНІЗАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
МВС УКРАЇНИ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Харківському Національному Університеті внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: | доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор
Камаєв Олег Іванович,
Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди,
професор кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор
Арзютов Геннадій Миколайович,
Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова,
завідувач кафедри фізичного виховання, олімпійських та масових видів спорту;
кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент
Піддубний Олександр Григорович,
Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба,
старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.
Захист відбудеться 27 червня 2008 р. об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.862.01 Харківської державної академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
Із дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
Автореферат розіслано 26 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. О. Градусов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Приєднання України до європейського освітнього простору, органічна інтеграція відомчої системи освіти МВС України у національну систему освіти вимагає розроблення, упровадження гнучких освітніх програм та інформаційних технологій навчання відповідно до вимог Болонської декларації.
Праця фахівця органів внутрішніх справ будь-якої спеціальності спрямована на певний об’єкт (предмет) діяльності й полягає у виконанні визначених функцій. Вона пов’язана з конкретною системою діяльності та реалізується за допомогою системи засобів цієї діяльності.
В сучасних умовах професія фахівця органів внутрішніх справ не виключає діяльність, яка пов’язана з силовим затриманням правопорушників (Бандурка А. М. (2002), Смирнов Ю. А. (2003), Луценко Ю. В. (2005). Це вимагає від офіцерів належного рівня спеціальної фізичної підготовленості. За цих умов домінуючим в системі фізичної підготовки стає формування здатності фахівця на основі відповідної освіти перебудовувати систему власної професійної підготовки з урахуванням особистого рівня функціонального стану та нормативних обмежень – тобто формування особистісних характеристик майбутнього фахівця. Засобом формування особистості при цьому стають засоби, форми та методи спеціальної фізичної підготовки.
Теоретичному переосмислюванню мети та завдань системи фізичного виховання, рішенню проблеми диверсифікації програм з різним співвідношенням змісту професіонально-практичної і академічної підготовки присвячено праці Е. С. Вільчковського (2004), Л. П. Сергієнка (2004), М. О. Третьякова (2004), А. В. Цьося (2007), О. Е. Чайковскої (2006), О. Г. Шалара (2006), В. П. Красєва (2006), О. М. Мовчана (2006), П. С. Козубея (2006), Б. М. Шияна (2005) та ін.
Недостатній рівень фізичного розвитку, слабка фізична і психологічна підготовленість контингенту, який поступає у ВНЗ, істотно ускладнюють процес оволодіння професійно-службовими навичками, знижують ефективність формування і розвиток психофізіологічних механізмів, що забезпечують успішну адаптацію до чинників зовнішнього середовища і службово-професійних умов (Арзютов Г. Н. (2000), Друзь В. А. (1987, 2004), Ендальцев Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ЗМІСТУ І ОРГАНІЗАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок