Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДІАГНОСТУВАННЯ ГАЛЬМІВНИХ СИСТЕМ АВТОМОБІЛІВ

ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДІАГНОСТУВАННЯ ГАЛЬМІВНИХ СИСТЕМ АВТОМОБІЛІВ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДІАГНОСТУВАННЯ ГАЛЬМІВНИХ СИСТЕМ АВТОМОБІЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,63 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний транспортний університет
Білецький Володимир Олександрович
УДК 629.113.004.558
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДІАГНОСТУВАННЯ ГАЛЬМІВНИХ СИСТЕМ АВТОМОБІЛІВ
05.22.20 – експлуатація і ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Дисертація виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України і в Державному автотранспортному науково-дослідному та проектному інституті Міністерства транспорту України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Сахно Володимир Прохорович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри “Автомобілі”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Рудзінський Володимир Васильович, Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут Міністерства транспорту України, заступник директора з наукової роботи;
кандидат технічних наук, професор Полянський Станіслав Костянтинович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри “Машини та обладнання технологічних процесів”.
Провідна установа - Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедри “Трактори і автомобілі” і “Експлуатація машинно-тракторного парку”, м. Київ.
Захист відбудеться “ 26 ” вересня 2003 р. о 10  годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .059.03 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, .
Автореферат розісланий “ 20 ” серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Матейчик В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Безпека дорожнього руху дорожніх транспортних засобів (ДТЗ) визначається переліком чинників, до числа яких входить технічний стан їх робочих гальмівних систем. Одним з основних показників, за якими оцінюється відповідність технічного стану робочої гальмівної системи ДТЗ до вимог безпеки, є ефективність гальмування.
Чинним в Україні законодавством та відповідними нормативними документами передбачається можливість діагностування гальмівних систем методами дорожніх і стендових випробувань. Як показав практичний досвід та аналіз публікацій у цій сфері діяльності, застосування різних методів та методик діагностування для одного і того ж ДТЗ може привести до абсолютно різних оцінок технічного стану гальмівної системи. Застосовуючи сучасне діагностичне обладнання, яке реалізує різні методи і методики випробувань, можна в одних випадках отримати задовільну оцінку технічного стану гальмівної системи за наявності несправностей, а в інших – незадовільну за їх відсутності. Найчастіше мають місце різні результати діагностування ДТЗ методами дорожніх і стендових випробувань. Також, різні результати оцінки ефективності гальмування можна отримати за результатами випробувань ДТЗ у різних станах завантаження як методом дорожніх, так і стендових випробувань.
Методики дорожніх випробувань ДТЗ у стані завантаження до повної маси з оцінкою ефективності гальмування за значеннями гальмівного шляху є найбільш достовірними, але практично недоступними для умов експлуатації через високі метрологічні вимоги до засобів вимірювання початкової швидкості гальмування (±1,5 км/год.) і гальмівного шляху (±5%), що обумовлює їх високу вартість і виключає можливість застосування традиційних методик гальмування на розмітці чи за сигналом оператора із застосуванням спідометра автомобіля та рулетки, пістолета-відмітчика, тощо. Вимоги до поверхні дорожнього покриття випробувальної ділянки практично унеможливлюють проведення випробувань у зимовий період та обмежують можливість їх проведення у інші пори року. Не кожне підприємство може мати випробувальну ділянку достатньої довжини, а у разі використання доріг загального призначення – забезпечити безпеку та отримати дозвіл на проведення випробувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДІАГНОСТУВАННЯ ГАЛЬМІВНИХ СИСТЕМ АВТОМОБІЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок