Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> обґрунтування параметрів вимірювача кількості молока пропорційного типу

обґрунтування параметрів вимірювача кількості молока пропорційного типу

Назва:
обґрунтування параметрів вимірювача кількості молока пропорційного типу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,33 KB
Завантажень:
233
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська академія аграрних наук
Національний науковий центР
“Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства”
михайленко петро миколайович
удк 637.11
обґрунтування параметрів вимірювача
кількості молока пропорційного типу
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Глеваха - 2008
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор, академік УААН Лінник Микола Кіндратович, Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, член-кореспондент УААН Кушнарьов Артур Сергійович, Український НДІ з випробування і прогнозування техніки і технологій для сільського господарства ім. Л.Погорілого, провідний науковий співробітник;
кандидат технічних наук, доцент Заболотько Олег Олександрович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри механізації тваринництва.
Захист відбудеться 28.05.2008 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.358.01 в Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кім. 613.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кім. 205.
 
Автореферат розіслано 22.04.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Москаленко С.П.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Одним із найважливіших параметрів, що характеризує технологічний процес виробництва молока, є індивідуальна продуктивність тварин, і на її основі визначена кількість виробленої продукції в цілому. Достовірна та оперативна інформація про продуктивність кожної окремої тварини забезпечує можливість реалізації системи індивідуальної нормованої годівлі, що дозволяє оптимізувати раціон, управляти якістю вироблюваної продукції, знизити її собівартість та забезпечити економію кормів і є важливим народногосподарським завданням.
Сучасні засоби індивідуального обліку молока за низкою параметрів не відповідають вимогам індустріальних технологій виробництва молока, зокрема точності вимірювання в реальних умов виробництва. Є необхідність проведення наукових досліджень з метою розробки нових і удосконалення існуючих методів і засобів вимірювання, які повнішою мірою відповідали б сучасним технологіям виробництва й забезпечення якості молока, що зумовлює актуальність дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Дисертаційна робота виконана відповідно до науково-технічної програми "Технології та комплекси машин для виробництва і первинної переробки продукції тваринництва", зокрема п. 1.1.6 "Розробка ресурсоощадних технологічних процесів та систем типорозмірних рядів машин і обладнання для ферм з виробництва молока в реформованих господарствах" і є складовою частиною науково-дослідної тематики Національного наукового центру "Інституту механізації та електрифікації сільського господарства" Української академії аграрних наук (ННЦ "ІМЕСГ") та лабораторії проектування і випробування техніки для доїння та первинної обробки молока (держ. реєстр. №0101U009301).
Мета і завдання дослідження. Метою досліджень є розробка й дослідження вдосконаленого вимірювача кількості молока для забезпечення підвищення достовірності технологічної інформації та на її основі покращання ефективності оптимального управління технологічним процесом виробництва молока й функціонування біотехнічної системи “людина-машина-тварина”.
Для досягнення цієї мети в роботі було поставлено такі завдання:
-
провести аналіз існуючих методів і засобів для індивідуального вимірювання кількості молока у процесі доїння;
-
розробити математичну модель процесу вимірювання і провести аналітичні дослідження;
- обґрунтувати та розробити технологічну схему пристрою для контрольного доїння корів з урахуванням недоліків, виявлених під час використання серійних пристроїв;
- виготовити лабораторні установки, розробити методику та провести лабораторні дослідження пристрою;
-
експериментально дослідити процес дозування молока у вимірювачі за змінних параметрів, що впливають на точність вимірювання;
-
провести порівняльну оцінку кращих зразків серійних вимірювачів і розробленого пристрою та дослідити метрологічні характеристики останнього у виробничих умовах;
-
провести техніко-економічний аналіз виконаних досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: обґрунтування параметрів вимірювача кількості молока пропорційного типу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок