Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ВНУРІШНЬОГО ТИСКУ НА ПРУЖНОПЛАСТИЧНИЙ СТАН ТОНКОСТІННОЇ ТРУБИ ПРИ ЗГИНІ З РОЗТЯГОМ (СТИСКОМ)

ВПЛИВ ВНУРІШНЬОГО ТИСКУ НА ПРУЖНОПЛАСТИЧНИЙ СТАН ТОНКОСТІННОЇ ТРУБИ ПРИ ЗГИНІ З РОЗТЯГОМ (СТИСКОМ)

Назва:
ВПЛИВ ВНУРІШНЬОГО ТИСКУ НА ПРУЖНОПЛАСТИЧНИЙ СТАН ТОНКОСТІННОЇ ТРУБИ ПРИ ЗГИНІ З РОЗТЯГОМ (СТИСКОМ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,60 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет “Львівська політехніка”
КІНАШ Олег Богданович
УДК 539.384
ВПЛИВ ВНУРІШНЬОГО ТИСКУ НА ПРУЖНОПЛАСТИЧНИЙ СТАН ТОНКОСТІННОЇ ТРУБИ ПРИ ЗГИНІ З РОЗТЯГОМ (СТИСКОМ)
01.02.04 – Механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Білобран Богдан Степанович,
Національний університет “
Львівська політехніка”, (м. Львів)
провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти | доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Чаусов Микола Георгійович,
Національний аграрний університет, (м. Київ),
завідувач кафедри “Конструювання машин”;
доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Лучко Йосип Йосипович,
Фізико-механічний інститут НАН України
ім. Г.В. Карпенка, (м. Львів),
провідний науковий співробітник.
Провідна установа | Інститут прикладних проблем механіки і математики
ім. Я. С. Підстригача, НАН України (м. Львів),
відділ механіки однорідних тіл.
НАН України
.
Захист відбудеться “19” червня 2003р. о год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.01 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд 79 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: (79013, м. Львів-13, вул. Професорська 1.)
Автореферат розісланий “ | 17” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Шелестовський Б. Г..
. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Елементи конструкцій типу тонкостінних циліндричних оболонок широко застосовують у сучасній техніці. Проблемі забезпечення надійної і безаварійної експлуатації таких елементів надається першочергове значення. Для якісної і кількісної оцінки їх міцності і довговічності та для прогнозування поведінки при зміні умов зовнішнього навантаження перш за все необхідно знати напружено-деформований стан в областях де виникають найбільші напруження. Характерні методи розв’язування задач цього напрямку наведено в роботах А.Б. Айнбіндера, М.П. Анучкіна, В.Н. Бастуна, Б.С. Білобрана, П.П. Бородавкіна, В.Л. Березина, В.З. Власова, А.І. Гальперіна, М.І. Єрхова, Б.І. Завойчинського, Б.В. Звєрькова, А.Г. Камерштейна, А.А. Каминского, А.Ф. Клементьєва, Н.В. Колкунова, В.Н. Морозова, Х.М. Муштарі, В.В. Новожилова, І.П. Петрова, І.В. Перуна, В.С. Туркіна, В.В. Харіоновського, Л.С. Шлапака, Д. Бушнеля, С. Кіріакідеса та ін.
Аналіз досвіду експлуатації таких елементів показує, що в багатьох випадках виникнення пластичних деформацій в окремих зонах не впливає на їх працездатність. У зв’язку з цим виникає необхідність розробки ефективних методів визначення розподілу напружень і деформацій у пружнопластичних областях циліндричних оболонок.
Особливе місце серед циліндричних оболонок займають тонкостінні труби великих діаметрів, що є головними частинами магістральних трубопровідних кострукцій різноманітного функціонального призначення. Одним з головних чинників, що забезпечує конструктивну надійність трубопроводу, є налагодження моніторингу напружено-деформованого стану основних конструктивних елементів його лінійної частини – прямолінійних ділянок.
Слід зауважити, що чинні норми з проектування і експлуатації магістральних трубопроводів не сповна забезпечують реальну оцінку напружено-деформованого стану основних конструктивних елементів лінійної частини споруди, коли йдеться про роботу матеріалу труб за границею пружності під час дії навантаження внутрішнього тиску, згину та осьового розтягу (стиску). Зокрема це стосується тих ділянок, що експлуатуються в складних умовах і в яких виникають надмірні поздовжні напруження, що є головною причиною утворення в трубах пластично-деформованих зон.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ ВНУРІШНЬОГО ТИСКУ НА ПРУЖНОПЛАСТИЧНИЙ СТАН ТОНКОСТІННОЇ ТРУБИ ПРИ ЗГИНІ З РОЗТЯГОМ (СТИСКОМ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок