Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: ЛАЗЕРНА ДІАГНОСТИКА САМОПОДІБНИХ ОПТИЧНО-НЕОДНОРІДНИХ ОБ’ЄКТІВ

ЛАЗЕРНА ДІАГНОСТИКА САМОПОДІБНИХ ОПТИЧНО-НЕОДНОРІДНИХ ОБ’ЄКТІВ / сторінка 9

Назва:
ЛАЗЕРНА ДІАГНОСТИКА САМОПОДІБНИХ ОПТИЧНО-НЕОДНОРІДНИХ ОБ’ЄКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,86 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Цей взаємозв'язок простежується практично в усій області дифракції, починаючи від зони каустик до далекої зони. Показано, що гістограми локальної густини нулів поля, які оцінювалися на різних відстанях від об'єкта, розрізняються за шириною для фрактальних і випадкових шорстких поверхонь. Установлено, що у випадку фрактальних шорстких поверхонь у полі розсіяного випромінювання чітко простежується кластеризація нулів у певних зонах, які відповідають різним масштабам статистичного розподілу висот неоднорідностей, що знаходить своє пояснення в рамках уявлень про статистичну самоподібність таких структур.
3. Розроблений підхід мультифрактального аналізу мікрорельєфу статистично самоподібних шорстких поверхонь ефективний у задачах: визначення спектрів розмірностей розподілу висот неоднорідностей шорстких поверхонь; діагностики самоподібної структури шорстких поверхонь на основі аналізу густин розподілів нулів об’єктного поля, що недосяжне для кореляційно-оптичних методів.
4. Розроблено метод поляризаційного картографування орієнтаційно-фазової структури архітектоніки біотканин, який базується на визначенні координатних розподілів азимутів та еліптичностей поляризації їх зображень. На основі цього:
а) проаналізовані оптичні прояви самоподібної морфологічної будови біотканин різних типів. Установлено, що поляризаційні карти біотканин являють собою ансамблі однорідно поляризованих локальних зон з індивідуальним координатним їх розподілом, які формуються в результаті трансформації стану поляризації лазерного випромінювання оптично одноосними самоподібними елементами архітектонічної сітки. Статистичні гістограми таких розподілів являють собою сукупність окремо локалізованих екстремумів, величина і положення яких визначається кількістю і масштабами самоподібних елементів архітектоніки біотканин;
б) установлено взаємозв’язок між координатним самоподібним розподілом азимутів і еліптичностей поляризаційних карт та орієнтаційно-фазовою структурою елементів архітектоніки самоподібних біотканин. На цій основі реалізується оптико-геометрична реконструкція самоподібної структури архітектоніки біотканин.
5. Установлено, що основними ознаками формування нових напрямків росту самоподібних елементів архітектоніки зі збільшенням оптичної анізотропії їх речовини, які пов’язані з виникненням патологічних змін біотканин на ранньому (доклінічному) етапі, є формування локальних екстремумів азимутів і еліптичностей поляризації гістограм поляризаційних карт, як результат трансформації станів поляризації лазерного пучка ансамблем оптично одноосних самоподібних фібрил.
6. Досліджено координатну орієнтаційну та фазову структуру самоподібних архітектонічних сіток біотканин різних типів шляхом одержання орієнтаційних і фазових томограм архітектоніки біотканин.
а) Показано, що зміна орієнтацій самоподібних елементів архітектоніки супроводжується асиметрією, флуктуацією та збільшенням півширини автокореляційних функцій серії орієнтаційних томограм. Фізичною причиною є збільшення діапазону орієнтацій осей найбільшої швидкості фібрил архітектонічних сіток і трансформація характеру їх самоподібної геометричної будови, що виявляється в зміні координатного розподілу та розмірів поляризофот у площинах орієнтаційних томограм;
б) Виявлено, що зміна оптичної анізотропії самоподібних елементів архітектоніки супроводжується для патологічно зміненої біотканини ростом дисперсії фазової томограми. Дегенеративно-дистрофічні зміни архітектоніки біотканини супроводжуються зниженням другого статистичного моменту фазових томограм. Визначені діапазони зміни цього параметру для різних типів фізіологічно нормальних і патологічно змінених біотканин.
7. Установлено, що сингулярні структури геометрії мікрорельєфу шорстких поверхонь проявляються в асимптотичному поводженні коефіцієнтів вейвлет-перетворення при малих значеннях масштабного коефіцієнта, а в усьому діапазоні масштабів досліджуваного розподілу спостерігається конусоподібна структура розподілу коефіцієнтів вейвлет-перетворення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЛАЗЕРНА ДІАГНОСТИКА САМОПОДІБНИХ ОПТИЧНО-НЕОДНОРІДНИХ ОБ’ЄКТІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок