Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. Каразіна
ПАРХОМЕНКО ТЕТЯНА ІВАНІВНА
УДК 658. 001.589
УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Спеціальність 08.02.03 — “Організація
управління, планування і регулювання
економікою”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків — 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки та менеджменту Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Гласова Світлана Олександрівна
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
доцент кафедри економіки та менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Яковлєв Анатолій Іванович
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедрою економіки та маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Коюда Віра Олексіївна
Харківський національний економічний університет,
доцент кафедри менеджменту
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля,
кафедра оподаткування, Міністерство освіти і науки
України, м. Луганськ
Захист дисертації відбудеться “11” листопада 2005 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д .051.05, у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька,1, ауд. 3-23.
З дисертацією можна ознайомитися у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, площа Свободи, 4
Автореферат розіслано „ ” жовтня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П. Третяк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з головних тем багатьох економічних дискусій останніх років є інноваційний розвиток країни. Така зацікавленість не випадкова, оскільки основною причиною кризового стану економіки України є старіння усього індустріального комплексу та вступ економічної системи в стадію спаду довгої хвилі М. Кондратьєва. Теорія циклічності М. Кондратьєва, яка представлена періодичними коливаннями (фази спаду, підйому, депресії) економічної системи, передбачає, що вихід на фазу підйому можливий за умов впровадження інновацій. Тому в публікаціях вчених-економістів підкреслюється, що основою стратегічного курсу України повинні бути проекти, які націлені на інноваційний шлях розвитку. Це свідчить про необхідність впровадження фінансово-ефективних проектів з метою покращення інноваційної активності в економіці України, яка на даний момент низька. У зв'язку з цим виникає питання відносно джерел фінансування інноваційних проектів.
На думку фахівців Розрахункової палати України, причиною незадовільного стану повернення інноваційних кредитів стало те, що відбір і проведення експертизи, затвердження й фінансування інноваційних проектів регіональні відділення проводили з порушенням вимог установленого порядку.
Одна з основних причин цього - недосконалість методичних розробок щодо визначення ефективності капітальних вкладень у виробництво, науково-дослідницькі й проектні роботи.
Проблема комплексної оцінки ефективності інвестицій, інновацій постійно перебувала й перебуває в центрі уваги вчених-економістів як класиків вітчизняної економічної наукової думки, зокрема, М. Кондратьєва, М. Туган-Барановського, так і сучасних учених, таких як: В. Бернс, І. Бланк, Є. Брігхем, В. Богачов, С. Валдайцев, С. Ільєнкова, П. Завлін, І. Казанцев, Т. Калінеску, В. Ковальов, В. Коюда, О.Львов, Л. Мендель, П.Орлов, О. Стоянова, Б. Твісс, Р. Фатхудінов, П. Хавранек, В. Шапіро, О. Шеремет, А. Яковлєв та ін.
При цьому виникає питання про ступінь новизни й відповідності подібних публікацій реальним економічним умовам і можливості їхнього використання в процесі управління економічною ефективністю інноваційних проектів. Перераховані вище проблеми, їхня актуальність обумовили вибір теми дисертаційної роботи, визначили її мету й завдання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок