Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> вдосконалення розрахункових моделей та конструкцій для подовження строків експлуатації промислових будівель

вдосконалення розрахункових моделей та конструкцій для подовження строків експлуатації промислових будівель

Назва:
вдосконалення розрахункових моделей та конструкцій для подовження строків експлуатації промислових будівель
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,25 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Донбаська державна академія
будівництва та архітектури
Єрмак Євген Михайлович
УДК 624.042; 624.014
вдосконалення розрахункових моделей
та конструкцій для подовження строків
експлуатації промислових будівель
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Макіївка – 2003


Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України (м. Харків).
Науковий консультант: | доктор технічних наук, професор Горохов Євген Васильович, Донбаська державна академія будівництва та архітектури, ректор, завідувач кафедрою металевих конструкцій.
Офіціальні опоненти: | доктор технічних наук, професор Гордеєв Вадим Миколайович, ВАТ “УкрНДІпроектстальконструкція ім. В.М. Шимановського”, перший заміщувач голови правління;
доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, завідувач кафедрою конструкцій з металу, дерева та пластмас;
доктор технічних наук, професор Мущанов Володимир Пилипович, Донбаська державна академія будівництва та архітектури, проректор, завідувач кафедрою теоретичної та прикладної механіки.
Провідна установа: | Одеська державна академія будівництва та архітектури, кафедра металевих та дерев’яних конструкцій (м. Одеса).
Захист дисертації відбудеться “26” червня 2003 року о 1000 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01. в Донбаській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I корпус.
Автореферат розісланий “23” травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, кандидат технічних наук, доцент |
А.М. Югов


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дисертації. Конструкції промислових будівель, об-лад-на-них мостовими кранами, складають значну частину українського фонду будівельних металоконструкцій.
Більшість цих споруд побудовано більш ніж 30 років тому. Останнім часом від недогляду та з відомих причин економічного характеру темпи зносу металоконструкцій, які експлуатуються, прогресують, збільшилося число аварій, багато цехів потребують реконструкції з причин моральної амортизації.
Зазначені обставини призвели до необхідності віднести проблему забезпечення безпечної експлуатації та подовження ресурсу промислових будівель до числа важливих державних проблем.
Цю дисертаційну роботу присвячено дослідженню та вирішенню науково-технічних задач за двома відповідальними напрямками цієї багатопланової проблеми:
-
розрахункова оцінка технічного стану споруд, що експлуатуються;
-
розробка перспективних пропозицій для вдосконалення конструкцій виробничих будівель з врахуванням потрібних умов технічного утримання, ре-мон-топридатності, довговічності.
Перший зі вказаних напрямків розвивається шляхом уточнення розрахунків. Якщо враховувати, що проектування більшості промислових будівель, що експлуатуються, виконувалось на основі достатньо умовних припущень, актуальною є задача виявлення та усунення протиріч між проектними розрахунковими схемами та фактичною роботою конструкцій, тобто задача формування адекватних розрахункових моделей.
Уточнення умов дійсної роботи реалізованих конструкцій та визначення параметрів адекватних розрахункових моделей часто пов’язані з необхідністю проведення спеціальних натурних експериментів та розробкою відповідної теоретичної та методичної бази. Результати таких випробувань, які виконувалися під керівництвом автора на різних об’єктах України та Росії, складають значну частину дисертаційної роботи.
Напрямок досліджень, що присвячені внесенню та обґрунтуванню раціональних змін в конструктивну форму елементів каркаса промислових будівель - для економії сталі, зниження імовірності пошкоджень та покращення умов технічного утримання, - також є актуальним для вирішення даної проблеми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: вдосконалення розрахункових моделей та конструкцій для подовження строків експлуатації промислових будівель

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок