Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІЙСНА РОБОТА МОНТАЖНИХ СТИКІВ ВЕРТИКАЛЬНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ РЕЗЕРВУАРІВ

ДІЙСНА РОБОТА МОНТАЖНИХ СТИКІВ ВЕРТИКАЛЬНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ РЕЗЕРВУАРІВ

Назва:
ДІЙСНА РОБОТА МОНТАЖНИХ СТИКІВ ВЕРТИКАЛЬНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ РЕЗЕРВУАРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,69 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 624.014.95 (043.3)
Кулик Олександр Олександрович
ДІЙСНА РОБОТА МОНТАЖНИХ СТИКІВ
ВЕРТИКАЛЬНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ РЕЗЕРВУАРІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2003


Дисертація є рукописом.
Робота виконана у Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Мущанов Володимир Пилипович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедрою “Теоретична і прикладна механіка”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Корольов Володимир Петрович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри “Металеві конструкції”
кандидат технічних наук, доцент
Єгоров Євген Аркадійович,
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри “Металеві, дерев'яні та пластмасові конструкції”
Провідна установа: | ВАТ “УкрНДІпроектстальконструкція” ім. В.М. Шимановського, науково-дослідний відділ технічного розвитку, м. Київ
Захист відбудеться “22” січня 2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, , 1й навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “19” грудня 2003 р.
В.о. вченого секретаря спеціалізованої вченої ради | Висоцький Ю.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Резервуари є необхідною і невід'ємною частиною народного господарства країни, без них неможливе існування багатьох галузей сучасної промисловості. Метод будівництва резервуарів з рулонних заготовок, який широко застосовується в Україні і ряді інших країн має ряд переваг у порівнянні з полистовим методом будівництва, такі як індустріальність виготовлення, велика швидкість зведення резервуарів, перенос великого обсягу зварювальних робіт на завод, що дозволяє знизити час і вартість зведення резервуарів. Однак поряд з величезними перевагами даний метод, при застосуванні його для будівництва великих резервуарів, виявив ряд недоліків, що істотно знижують ефективність його застосування. Одним з головних недоліків цього методу є те, що монтажний шов замикається ручним зварюванням часто має геометричні кутові недосконалості, обумовлені низкою причин, таких як зварювальні напруження, ушкодження крайок при транспортуванні і розгортанні рулонів та інше. Це негативно впливає на довговічність резервуарів, тому що при багаторазовому наповненні-спорожнюванні резервуарів у стику розвиваються тріщини від втомленості, що можуть привести до руйнування стінки резервуара. В даний час на території країн СНД експлуатуються мільйони тонн резервуарних металоконструкцій, більшість з яких вичерпало термін експлуатації, але продовжують експлуатуватися через дорожнечу нового будівництва. Багато конструкцій знаходяться в аварійному стані. Аналіз аварій великих резервуарів свідчить про те, що тріщини в зоні стиків є причиною близько 10% аварій, що спричиняють матеріальний збиток, наносять шкоду навколишньому середовищу і можуть привести до людських втрат. Внаслідок урахування зазначеного виду недосконалостей при розрахунку і проектуванні резервуарів є актуальної науково-технічною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були виконані в межах держбюджетних тем Д-1-2-99 “Вдосконалення методів розрахунку та проектування конструкцій у вигляді оболонок та пластинок” (державний реєстраційний №0199U000473), Д-2-1-00 “Створення теоретичних та технологічних засад технічної діагностики та прогнозування технічного стану будівельних металевих конструкцій” (державний реєстраційний №0100U000929) і Д-2-4-03 “Розробка теоретичних основ та програмного забезпечення для проектування покриттів у вигляді оболонок довільної форми на підставі принципів будівельної інформатики” (державний реєстраційний №0102U000586) та науково-дослідний роботи 102  ПК “Виконати роботу по визначенню технічного стану металевого вальцевого затвору Краматорської руслової греблі на р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДІЙСНА РОБОТА МОНТАЖНИХ СТИКІВ ВЕРТИКАЛЬНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ РЕЗЕРВУАРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок