Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ОЦІНКИ ДИНАМІЧНОЇ НАВАНТАЖЕНОСТІ ШВИДКІСНОГО РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ОЦІНКИ ДИНАМІЧНОЇ НАВАНТАЖЕНОСТІ ШВИДКІСНОГО РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ОЦІНКИ ДИНАМІЧНОЇ НАВАНТАЖЕНОСТІ ШВИДКІСНОГО РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,76 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДНіПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНИВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОР
ТУ ім


МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
Дніпропетровський національний університет залізничного
транспорту імені академіка В. Лазаряна
КРАВЕЦЬ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
УДК 629.4.015, 629.7.051 : 530.152.1
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ОЦІНКИ ДИНАМІЧНОЇ НАВАНТАЖЕНОСТІ
ШВИДКІСНОГО РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ
Спеціальність 05.22.07 рухомий склад залізниць і тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Мямлін Сергій Віталійович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор
Богомаз Георгій Іванович,
Інститут технічної механіки Національної академії наук України, завідувач відділом.
кандидат технічних наук, с.н.с.,
Хачапурідзе Микола Михайлович,
заступник директора з наукової роботи Інституту транспортних систем і технологій Національної академії наук України „Трансмаг”, завідувач відділом.
Захист відбудеться 07.12.2007 р. о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.02 при Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за адресою: 49010,
м. Дніпропетровськ, вул. Академіка Лазаряна, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Автореферат розіслано 06 листопада 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор Жуковицький І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На цей час розроблені основні положення концепції розвитку швидкісного залізничного транспорту і Державної науково-технічної програми створення швидкісних магістралей. Відповідно до концепції організації швидкісного руху пасажирських поїздів на мережі залізниць України передбачається поетапне підвищення швидкості руху на існуючих лініях до 200 км/г з наступним спорудженням спеціалізованих швидкісних магістралей. Підвищення швидкості руху залізничних екіпажів дозволить посилити інтеграційні процеси із країнами Європи та Азії, задовольнити попит населення країни у перевезеннях, знизити витрати електроенергії та ресурсів, дозволить задіяти виробничі потужності провідних галузей промисловості та призводить до необхідності удосконалення контролю та кількісної оцінки динамічної навантаженості рухомого складу для забезпечення безпечного, надійного і комфортного сполучення на швидкісних залізницях. Розробляються нові конструктивні схеми швидкісних екіпажів, використовуються нетрадиційні для залізничного транспорту матеріали з метою зниження пасивної ваги і зв’язаних з тим енергетичних втрат. Зниження ваги залізничного екіпажу припускає введення обґрунтованих норм по запасу міцності конструкції, яка залежить від достовірного знання очікуваних динамічних навантажень, що обумовлені інерційними силами і моментами різної фізичної природи. Тому в процесі динамічного проектування швидкісного рухомого складу кількісна оцінка динамічних навантажень складає актуальну науково-технічну задачу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок досліджень дисертації відповідає концепції реформування транспортного сектору України, програмі підвищення безпеки руху на залізницях України, затвердженої наказом “Укрзалізниці” № 547-Ц від 15.10.2001р, проектом Державної програми розвитку рейкового рухомого складу залізниць України в 2006?2015 рр. Напрямок досліджень пов'язаний також з виконанням науково-дослідних робіт міністерства транспорту та зв’язку України, “Укрзалізниці” та відповідає приоритетним напрямкам науково-технічного розвитку держави, планам науково-дослідних робіт Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ОЦІНКИ ДИНАМІЧНОЇ НАВАНТАЖЕНОСТІ ШВИДКІСНОГО РУХОМОГО СКЛАДУ ЗАЛІЗНИЦЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок