Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи та алгоритми моделювання Web-систем

Методи та алгоритми моделювання Web-систем

Назва:
Методи та алгоритми моделювання Web-систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,15 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет“
Львівська політехніка”
Пелещишин Андрій Миколайович
УДК 51.001.57+681.142.2
Методи та алгоритми моделювання Web-систем
Спеціальність 01.05.02 – Математичне моделювання та обчислювальні методи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка”,
Міністерство освіти та науки України
Науковий керівник: |
доктор технічних наук
Пасічник Володимир Володимирович
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Інформаційні системи та мережі”
Офіційні опоненти: |
доктор фізико-математичних наук, професор
Цегелик Григорій Григорович
Львівський Національний університет ім. Франка,
завідувач кафедрою математичного моделювання соціально-економічних процесів
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Соловйова Катерина Олександрівна
Харківський Державний технічний університет радіоелектроніки, завідувач лабораторією систем набуття знань
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури Державного комітету зв’язку та інформатизації і НАН України (м.Львів)
Захист відбудеться 11 квітня 2001р. о 16 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 у Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, м.Львів, вул.С.Бандери, 12)
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м.Львів, вул.Професорська, 1)
Автореферат розісланий “5” березня 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Ткаченко С.П.


Актуальність роботи. Web-технології є одним із сучасних напрямків розвитку інформаційних систем. Web-технології використовуються як для побудови інформаційних систем локального та корпоративного характеру, так і для побудови глобальних інформаційних систем (зокрема, тих, що базуються на інфраструктурі INTERNET). На сьогодні розроблено широкий спектр програмних та технічних засобів для побудови Web-систем. Проте подальший розвиток Web-технологій стає неможливим без побудови грунтовної формально-математичної основи, в першу чергу – без створення формальної моделі Web-системи. Без такої основи є неможливе розроблення методик проектування та вдосконалення Web-системи. Як наслідок, на сьогодні відсутні розширення для Web-технологій усталених методів і засобів аналізу та проектування інформаційних систем (зокрема, структурних методологій). Відсутність математичної моделі Web-системи унеможливлює розробку інтелектуальних засобів адміністрування Web-систем, базованих на алгоритмах оптимізації Web-систем та прогнозуванні поведінки Web-системи в часі.
Потреба у математичній основі, яка б дозволяла описувати та моделювати багаторівневі Web-системи глобального характеру, приводить до необхідності побудови формальної моделі Web-системи та алгоритмів оптимізації Web-системи, як основи для якісної розробки ефективних Web-систем, незалежно від їх складності та характеру.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана в рамках пріоритетного наукового напрямку Міністерства освіти і науки України “Перспективні інформаційні технології, прилади комплексної автоматизації, системи зв’язку” за темами: “Дослідження процесів проектування розподілених інтелектуальних інформаційних систем прийняття рішень для слабоструктурованих проблем на основі реляційних баз даних (на прикладі сфери фінансів, бізнесу та управління)”, шифр 0196U000179; “Розробка макетів та моделей для проектування розподілених інтелектуальних інформаційних систем, алгоритмів і програм виявлення та апробації систем переваг особи, що приймає рішення, методів відсіювання та відбору альтернатив в слабоструктурованому середовищі”, шифр 0198U002391.
Метою дисертаційної роботи є розроблення методів та алгоритмів моделювання інформаційних систем, що реалізовані на основі Web-технологій, та створення процедур оптимізації структури Web-систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методи та алгоритми моделювання Web-систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок