Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТВЕРДИМИ ВІДХОДАМИ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОДУКЦІЇ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТВЕРДИМИ ВІДХОДАМИ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТВЕРДИМИ ВІДХОДАМИ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,78 KB
Завантажень:
420
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень
Шунтова Світлана Георгіївна
УДК 338.439 + 658.567
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТВЕРДИМИ ВІДХОДАМИ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОДУКЦІЇ
Спеціальність: 08.08.01 – Економіка природокористування та
охорони навколишнього середовища.
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному екологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Губанова Олена Ростиславівна,
Одеський державний екологічний університет,
доцент кафедри економіки природокористування
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Хлобистов Євген Володимирович
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, завідувач відділу сталого розвитку та екологічної безпеки
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Хумарова Ніна Іпполитівна
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, вчений секретар
Провідна установа: | Сумський державний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра управління, м. Суми
Захист відбудеться “17” січня 2007 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “13” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Моліна О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішою ланкою в системі національної безпеки будь-якої країни є продовольча складова. У зв'язку з тим, що велика частина населення України дотепер не в змозі забезпечити себе необхідною кількістю харчових продуктів відповідно до фізіологічних норм раціонального харчування, одним із пріоритетних факторів державної політики залишається створення умов для подолання продовольчого дефіциту і поліпшення якості життя українського народу.
Приймаючи до уваги гостроту продовольчої проблеми, соціально-орієнтовані перетворення вітчизняної системи господарювання мають торкнутися в першу чергу продовольчого комплексу – одного з найпотужніших та інвестиційно-привабливих секторів української економіки, що безпосередньо формують продовольчу безпеку країни.
Однак, вирішення продовольчої проблеми неможливе без вирішення комплексу екологічних проблем, характерних для всіх етапів виробництва і споживання продуктів харчування. Високі темпи зростання харчової промисловості обумовили загострення екологічних проблем, рішення яких можливе при наявності дієвого організаційно-економічного механізму екологічного регулювання.
Проблемам розробки організаційно-економічних інструментів природоохоронного регулювання в Україні присвячені наукові праці багатьох учених і фахівців: Балацького О.Ф., Борщевського П.П., Буркинського Б.В., Веклич О.О., Галушкіної Т.П., Данилишина Б.М., Дейнеко Л.В., Долішнього М.І., Крисанова Д.Ф., Ковальова В.Г., Ковальової Н.Г., Мельника Л.Г., Міщенка В.С., Суханової О.Т., Степанова В.М., Теліженка О.М., Туниці Ю.Ю., Харичкова С.К., Хлобистова Є.В.
У зв'язку з підвищенням культури споживання продуктів харчування в нашій країні загострюється проблема утворення і нагромадження відходів виробництва і споживання харчової продукції. Це пов'язано також з відсутністю дієвої системи управління відходами і недостатньо розвинутими інструментами стимулювання скорочення і повторного використання відходів. Тому актуальною є розробка комплексного організаційно-економічного механізму управління відходами, що зможе забезпечити ефективне поводження з відходами виробництва і споживання продовольчої продукції з найменшим негативним впливом на навколишнє середовище.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ТВЕРДИМИ ВІДХОДАМИ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок