Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ТА ФОРМУВАННЯ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ТА ФОРМУВАННЯ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ТА ФОРМУВАННЯ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,04 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Степасюк Людмила Михайлівна
УДК 631.15:65.011.4
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ТА ФОРМУВАННЯ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ –2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Руснак Петро Павлович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри аграрної економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зимовець Віктор Наумович,
Інститут аграрної економіки УААН,
головний науковий співробітник
відділу ціноутворення та кон’юнктури ринку
кандидат економічних наук, старший
науковий співробітник
Шаран Павло Іванович,
Інститут розведення і генетики тварин УААН, завідувач відділу економіки
Провідна установа - Інститут економіки НАН України,
відділ економічних відносин АПК, м. Київ
Захист відбудеться “19” грудня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв Оборони,15, навчальний корпус 3, ауд.65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, кім. 41.
Автореферат розісланий “15 ” листопада 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринку продукції скотарства в Україні відбувається дуже стримано, але така ситуація, безумовно, тимчасова і вже сьогодні необхідно проводити дослідження, які допоможуть агарним підприємствам ефективніше вести господарську діяльність в умовах динамічного ринку. Виробництво і переробка продукції скотарства у період переходу на ринкові засади зіткнулися з великими труднощами, що спричинили високі темпи скорочення поголів’я худоби, зниження її продуктивності, особливо в суспільному секторі. У зв’язку з цим, переробна промисловість молочного та м’ясного підкомплексів скоротила обсяги переробки продукції скотарства, а її виробничі потужності використовуються неповністю. Більш високі темпи зростання цін на молочном’ясну продукцію порівняно з доходами населення зумовили скорочення споживання цих цінних продуктів харчування. Отже, обґрунтування заходів щодо стабілізації і підвищення економічної ефективності виробництва продукції скотарства є загальнодержавним завданням стратегічної ваги. Тому висвітленню цієї економічної проблеми присвячено багато праць як вітчизняних так і зарубіжних вчених.
Вивченням стану проблеми в різні часи займалися провідні економісти- аграрники. Вона знайшла відображення в наукових працях В.Г. Андрійчука, О.А. Бугуцького, П.С Березівського, В.І Бойка, В.Н. Зимовця, М.М. Ільчука, Л.І. Касьянова, В.П. Мертенса, С.І. Михайлова, В.Я. Месель-Веселяка, П.П. Руснака, М.М. Рудого, П.Т. Саблука, П.І. Шарана, П.В. Щепієнка та багатьох інших. Переважна більшість їх робіт охоплюють питання, що стосуються економічної ефективності виробництва та формування ринку продукції скотарства. Проте, не можна вважати, що проблема досліджена достатньо глибоко, адже у більшості робіт зазначених вчених, об’єктом наукового дослідження виступає економічна ефективність сільськогосподарського виробництва, а економічна ефективність виробництва продукції скотарства вивчалася у загальному контексті. Також недостатньо дослідженні питання розвитку галузі на ринкових засадах та формування економічних відносин між ланками виробництва, реалізації і переробки продукції скотарства. Все це вимагає комплексного підходу до вивчення проблеми, що і зумовило вибір теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з тематикою наукових досліджень Національного аграрного університету на 2000-2002 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ТА ФОРМУВАННЯ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ СКОТАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок