Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТ І РАЙОНІВ (НА РІВНІ АР КРИМ)

РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТ І РАЙОНІВ (НА РІВНІ АР КРИМ)

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТ І РАЙОНІВ (НА РІВНІ АР КРИМ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,83 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
УДК: 338.1:64 (477.75)
Срібний Володимир Іванович
РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТ І РАЙОНІВ (НА РІВНІ АР КРИМ)
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил і
регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадсь-кого Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Міронова Тетяна Леонідівна,
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри державного і регіонального управління
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Ніколаєв Всеволод Петрович,
Національна академія державної податкової служби України (м. Ірпінь), професор кафедри аудиту та економічного аналізу
кандидат економічних наук
Радченко Микола Юхимович,
ХКП “Міськелектротранс”,
начальник тролейбусного депо № 2
Провідна установа - Рада з вивчення продуктивних сил України
НАН України (м. Київ), відділ комплексного розвитку продуктивних сил України
Захист відбудеться “_25_” __січня__ 2007 р. о _13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.01 при Харківській національній академії міського господарства за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий “ _25__ ” __грудня_ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т. В. Момот


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) – галузь народного господарства країни, результати діяльності якої значною мірою зумовлюють соціально-економічні показники розвитку суспільства. В умовах переходу до ринкових відносин забезпечення ефективного функціонування ЖКГ стає одним з ключових аспектів трансформування національної економіки. Недосконалість системи управління ЖКГ у регіонах країни, зволікання процесів реформування галузі призвели до спаду ефективності діяльності підприємств, до погіршення якості житлово-комунальних послуг. Так, лише за 2005р. збитки підприємств галузі перевищили 870 млн. грн. Ситуація, що склалася в ЖКГ України, викликає ряд негативних наслідків, перш за все невдоволеність споживачів послуг галузі: населення і підприємств регіону, що веде за собою появу величезних сум неплатежів населення, борги бюджетних організацій і підприємств. У результаті відбувається значне відставання прибутків підприємств і організацій від експлуатаційних витрат, що знижує темпи їх розвитку, не поповнюються обігові кошти і не оновлюються основні фонди. Заміна фізично застарілого й морально зношеного обладнання значною мірою сприяла б зменшенню ціни житлово–комунальних послуг і економії енергоресурсів. Розв’язання проблемної ситуації потребує нових методів управління ЖКГ, що базуються на принципах самофінансування, державного і громадського контролю, розвитку конкурентоспроможного середовища на основі демонополізації галузі, принципах соціальних гарантій. Обґрунтування теоретичних, методичних і практичних основ удосконалення системи регулювання розвитку ЖКГ на регіональному рівні дозволяє вирішити вказану проблемну ситуацію, складає наукове завдання дослідження.
Теоретичні, методичні й практичні питання, присвячені проблемі розвитку ЖКГ як галузі, яка є одночасно найважливішим елементом економічного і соціального середовища, знайшли відображення у працях багатьох закордонних вчених–економістів: В. Барнза, Л. Ледебура, Р. Івіна, К. Хаксевера, Б. Рендера, Р. Рассела, Р. Мердіка. Слід відзначити, що їх розробки враховують функціонування житлово-комунального господарства у країнах, для яких характерні розвинуті ринкові стосунки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТ І РАЙОНІВ (НА РІВНІ АР КРИМ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок