Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СТРІЧОК З ЗУБЧАСТИХ ГУМОВО-КОРДОВИХ РУЛОННИХ ЗАГОТОВОК

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СТРІЧОК З ЗУБЧАСТИХ ГУМОВО-КОРДОВИХ РУЛОННИХ ЗАГОТОВОК

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СТРІЧОК З ЗУБЧАСТИХ ГУМОВО-КОРДОВИХ РУЛОННИХ ЗАГОТОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,62 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ЛОГУШ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 621.822.64
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СТРІЧОК З ЗУБЧАСТИХ ГУМОВО-КОРДОВИХ РУЛОННИХ ЗАГОТОВОК
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Бережанському агротехнічному інституті Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України
Науковий
керівник | доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри “Технологія машинобудування”, заслужений винахідник України.
Офіційні
опоненти: | доктор технічних наук, професор
Марчук Віктор Іванович,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри “Приладобудування”;
кандидат технічних наук, доцент
Рублюк Ольга Валеріївна,
Івано-Франківський національний університет нафти і газу,
доцент кафедри “Технологія нафтогазового машинобудування”.
Провідна
установа | Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”,
кафедра “Технологія машинобудування”,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “4” липня 2006 р. о 1100 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К58.052.03 Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий “__”__________2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради к.т.н., доц. Данильченко Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення нових типів машин і механізмів транспортно-технологічних систем сприяє подальшому розвитку народного господарства та розширенню їх номенклатури, підвищенню продуктивності праці за рахунок досягнення науково-технічного прогресу.
Широкого застосування в приводах машин замість ланцюгових передач в стрічкових і пруткових транспортерах набули конвеєрні стрічки (КС) з відкритими трапецієподібними виступами для зачеплення з відповідними шліцевими виступами на приводних валах, що забезпечує передачу обертового руху без пробуксовування та перекосів. До їх переваг належать безшумність роботи та зменшення пошкодження коренеплодів в процесі транспортування. Промисловість Німеччини експортує такі гумово-бавовняні конвеєрні стрічки в рулонах шириною 0,9 м і довжиною 50 м у різні країни світу, в тому числі і в Україну. Для одночасного розрізання рулонів на смуги певної ширини з можливістю її регулювання виникла проблема у створенні відповідного устаткування з блоками різальних інструментів і механізмами регулювання відстані між ними.
У машинобудуванні широко використовуються конвеєрні стрічки з тканинним чи металічним кордом, пластмасові, шкіряні тощо. Проблемі їх розрізання присвячені роботи багатьох авторів, але питання проектування технологічних процесів, устаткування і різальних систем багаторядного розрізання на даний час в повній мірі не вирішено.
Лише в одному бурякозбиральному комплексі машин КС-6 і БМ-6 – використовують відповідно два і чотири транспортери різного функціонального призначення з конвеєрними стрічками відповідних розмірів замість ланцюгових передач (рис. 1).
У зв’язку з цим розроблення технологічного процесу розрізання конвеєрної стрічки на смуги з рулонів і конструкції устаткування з блоками різальних інструментів є актуальною задачею для машинобудівних підприємств України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами.
Розроблення технологічного процесу розрізання конвеєрної стрічки на смуги і конструкції устаткування з блоками різальних інструментів проведено відповідно до тематики Бережанського агротехнічного інституту Національного аграрного університету і ВАТ “Тернопільський комбайновий завод” і є частиною загальної тематики “Розробка і дослідження ресурсо- та енергозберігаючих технологій в галузі сільськогосподарського машинобудування (2002-2006 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СТРІЧОК З ЗУБЧАСТИХ ГУМОВО-КОРДОВИХ РУЛОННИХ ЗАГОТОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок