Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ЗВ’ЯЗКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЛІСОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЗА КРИТЕРІЯМИ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ (на прикладі Львівської області)

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ЗВ’ЯЗКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЛІСОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЗА КРИТЕРІЯМИ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ (на прикладі Львівської області)

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ЗВ’ЯЗКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЛІСОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЗА КРИТЕРІЯМИ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ (на прикладі Львівської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,11 KB
Завантажень:
185
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІВАНУСА
Андрій Володимирович
УДК 630*+630*3+674+676]:519.863+330.341.2
ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ЗВ’ЯЗКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЛІСОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЗА КРИТЕРІЯМИ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ
(на прикладі Львівської області)
08.08.01 - економіка природокористування і охорони навколишнього середовища
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному лісотехнічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Козловський Сергій Олександрович,
Український державний лісотехнічний університет,
доцент кафедри економіки та менеджменту
деревообробних підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Коваль Ярослав Васильович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, завідувач відділу проблем використання і охорони лісових ресурсів
кандидат економічних наук, доцент
Максимів Людмила Іванівна,
Український державний лісотехнічний університет,
доцент кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Інститут регіональних досліджень НАН України, відділ регіональної соціально-економічної політики
та територіального управління, м. Львів
Захист відбудеться 18 червня 2003 р. о 1430 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.01 в Українському державному лісотехнічному університеті за адресою: 79057, Львів-57, вул. Ген. Чупринки, 103, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського державного лісотехнічного університету за адресою: 79057, Львів-57, вул. Ген. Чупринки, 101.
Автореферат розісланий 16 травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кіндрат Р.Я.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід від умов багаторівневого централізованого планування із повною координацією взаємозв’язків споживачів та постачальників до формування ринкових відносин між окремими самостійними підприємствами лісопромислового комплексу (ЛПК) призвів до створення кожним з них власної системи виробничих зв’язків, центральним критерієм ефективності якої став принцип комерційної доцільності. Домінування даного принципу в умовах функціонування ЛПК як складної еколого-економічної системи призводить до швидкого зростання деструктивного впливу виробництв лісопромислового комплексу на навколишнє природне середовище та швидкого споживання природних і, в першу чергу, лісових ресурсів, що, в свою чергу, може призвести до повного їх виснаження та руйнування. Саме тому одним із напрямків ефективного розвитку лісопромислового комплексу, цілісність якого обумовлена збалансованістю взаємовідносин між його складовими частинами – лісом та індустріальною системою, є оптимізація виробничих зв’язків між його підприємствами за критеріями еколого-економічної ефективності.
В працях багатьох авторів, які прямо чи опосередковано торкаються проблеми характеристики виробничих зв’язків та їх оптимізації, зокрема О.І. Шаблія, І.С. Благуна, П.Н. Коробова, В.В. Глотова, С.Н. Перепеліцького, як правило, широко враховуються та описуються лише економічні фактори. При цьому слід зазначити, що питання еколого-економічних аспектів розвитку виробничих систем та лісопромислового комплексу зокрема були ґрунтовно досліджені та проаналізовані багатьма авторами, такими як Ю.Ю. Туниця, І.М.Синякевич, К.Г. Гофман, М.Я. Лемешев, Н.Ф. Реймерс, Н.П. Федоренко та інші. Саме тому питання оптимізації системи виробничих зв’язків підприємств ЛПК за критеріями еколого-економічної ефективності є одним із центральних напрямків подальшого дослідження даної проблеми та її практичного вирішення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в руслі напрямку наукових досліджень кафедри економіки та менеджменту деревообробних підприємств, сформованого в рамках теми „Проект оптимального розвитку концентрації, спеціалізації і кооперування деревообробної промисловості України в умовах ринкової економіки” (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ЗВ’ЯЗКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЛІСОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЗА КРИТЕРІЯМИ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ (на прикладі Львівської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок