Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ З ПЕРЕЛОМАМИ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕЛОІДОТЕРАПІЇ

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ З ПЕРЕЛОМАМИ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕЛОІДОТЕРАПІЇ / сторінка 3

Назва:
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ З ПЕРЕЛОМАМИ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕЛОІДОТЕРАПІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,07 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

У роботах, опублікованих в співавторстві конкретна особиста участь здобувача полягає в аналізі архівних історій хвороб постраждалих з переломами нижньої щелепи, підборі і аналізі джерел літератури, лікуванні постраждалих, виконанні функціонально-діагностичних досліджень, інтерпретації результатів.
Апробація роботи. Матеріали дисертації докладалися і обговорювалися на I(VIII) з'їзді Асоціації стоматологів України (м. Київ, 1999), на міжнародних конференціях: “Високі технології в медицині” (м. Донецьк, 2000), та “Стоматологія на рубежі тисячоліть” (м. Одеса, 2000), на V міжнародній конференції по квантовій медицині (м. Донецьк, 2000), на Всеукраїнській науково-практичній конференції “Ортопедична стоматологія і ортодонтія на сучасному етапі розвитку” (м. Полтава, 2001), на VI міжнародній конференції щелепно-лицевих хірургів і стоматологів (м. С.-Петербург, 2001), на міжнародній конференції “Вітчизняна стоматологія на рубежі сторіч” (м. Полтава, 2001), на засіданні Донецького обласного суспільства хірургів-стоматологів (м. Селідове, 2001).
Матеріали дисертації обговорені на міжкафедральному засіданні кафедр стоматологічного профілю Донецького державного медичного університету ім. М.Горького (м. Донецьк, грудень 2001), на засіданні апробаційної ради “Стоматологія” Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава, 2002).
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано 27 наукових робіт, з них-один розділ в монографії, 16 статей в журналах, ліцензованих ВАК України, отриманий 1 деклараційний патент на винахід.
Структура і обсяг дисертації. Дисертація викладена на 158 сторінках комп'ютерного тексту і складається із вступу , огляду литератури, розділу опису обєктів і методів досліджень, 2 розділів результатів власних досліджень, висновків, практичних рекомендацій, списку використаних літературних джерел, що містить 207 вітчизняних і 28 іноземних джерел. Фактичні дані наведені в 21 таблиці, ілюстровані 45 рисунками.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Об’єкти і методи досліджень. Клінічні і функціонально-діагностичні дослідження виконані у 86 постраждалих (чоловіків у віці 19-40 років) з одиночними переломами нижньої щелепи (ПНЩ) в ділянці кута або гілки, що знаходилися на стаціонарному лікуванні в клініці щелепно-лицевої хірургії ДонДМУ на базі Центральної міської клінічної лікарні №1 м. Донецька. Всім постраждалим виконувалося комплексне обстеження і медикаментозне лікування відповідно до тактичних установ клініки.
Для диференційованого підходу до оцінки отриманих даних, враховуючи різний ступінь тяжкості патології і в залежності від виду лікування постраждалі були розподілені на 4 групи. У всіх групах вік постраждалих, а також терміни їх надходження в клініку не мали істотних відмінностей.
Група 1 включала 21 чоловік, яким при надходженні в клініку виконувалася репозиція відламків нижньої щелепи (НЩ) та двощелепне шинування з міжщелепним витягненням на термін 19-21 діб, після чого знімалася гумова тяга і поступово поновлювалися активні рухи НЩ. З другої доби від початку лікування проводилася локальна магніто-пелоідотерапія згідно із запропонованою нами методикою. Група 2 включала 23 чоловіка, яким проводилося аналогічне групі 1 ортопедичне лікування, крім того, вони отримували на ділянку ПНЩ УВЧ і електрофорез 10% хлористого кальція. Постраждалим 3 і 4 груп згідно із показаннями (в зв'язку з вираженим зміщенням відламків НЩ, інтерпозицією м'яких тканин, відсутністю ефекту від ортопедичного лікування) на 2-5 добу з моменту травми виконувався функціонально-стабільний остеосинтез нижньої щелепи міні-пластинами або компресійним кістковим швом. Додаткова іммобілізація підборідно-тім'яною пращовидною пов'язкою проводилася протягом 1-2 діб, після чого постраждалим поновлювали активні рухи НЩ. Група 3 включала 15 чоловік, до комплексу лікування яких в післяопераційному періоді залучали локальну магніто-пелоідотерапію згідно із запропонованою нами методикою. Група 4 включала 27 чоловік, які в післяопераційному періоді отримували УВЧ та електрофорез 10% хлористого кальція.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ З ПЕРЕЛОМАМИ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕЛОІДОТЕРАПІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок