Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕтоди та засоби УПРАВЛІННЯ бюджетОМ будівництва складних ЕНЕРГЕТИЧНИХ ОБ’ЄКТів З ВРАХУВАННЯМ РИЗИКІВ

МЕтоди та засоби УПРАВЛІННЯ бюджетОМ будівництва складних ЕНЕРГЕТИЧНИХ ОБ’ЄКТів З ВРАХУВАННЯМ РИЗИКІВ

Назва:
МЕтоди та засоби УПРАВЛІННЯ бюджетОМ будівництва складних ЕНЕРГЕТИЧНИХ ОБ’ЄКТів З ВРАХУВАННЯМ РИЗИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,13 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Черкаський державний технологічний університет
ДОНЕЦЬ Оксана Миколаївна
УДК 336.144.31(043)
МЕтоди та засоби УПРАВЛІННЯ бюджетОМ будівництва складних ЕНЕРГЕТИЧНИХ ОБ’ЄКТів З ВРАХУВАННЯМ РИЗИКІВ
05.13.06 – інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Данченко Олена Борисівна,
Черкаський державний технологічний університет,
доцент кафедри управління проектами.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Подчасова Тетяна Павлівна,
Київський національний торгово-економічний університет,
професор кафедри економічної кібернетики
та інформаційних технологій;
доктор технічних наук, професор
Польшаков Валерій Іванович,
Українська академія бізнесу та підприємництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва,
проректор з наукової роботи,
завідувач кафедри менеджменту.
Захист відбудеться “1” липня 2008 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К73.052.01 у Черкаському державному технологічному університеті за адресою: бул. Шевченка, 460, м. Черкаси, 18006.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою: бул. Шевченка, 460, м. Черкаси, 18006.
Автореферат розісланий “30” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Палагін


ЗАГАЛЬНА характеристика рОботИ
Актуальність теми. В сучасних умовах важливим напрямком розвитку України є будівництво, реконструкція та модернізація енергетичних потужностей. Однак мінливість сучасної законодавчої бази, відсутність інвестицій, досвіду праці в ринковому просторі створює перешкоди в цьому напрямку. В нестабільному економічному середовищі ускладнюється процес ефективного управління бюджетом будівництва енергетичних об’єктів, оскільки підвищується ризик порушення розроблених планів, прийнятих режимів діяльності, що призводить до фінансових збитків при будівництві.
Таким чином, наукова задача ефективного управління бюджетом будівництва складних енергетичних об‘єктів в умовах ризику є актуальною. Для розв’язання цієї наукової задачі необхідна розробка нових моделей, методів та програмно-інформаційних засобів управління бюджетом будівництва складних енергетичних об’єктів з врахуванням ризиків.
Ідея дисертаційної роботи полягає в тому, що підвищення ефективності управління бюджетом будівництва, реконструкції та модернізації складних енергетичних об’єктів в Україні в умовах невизначеності та нестабільності можливе завдяки створенню нових моделей, методів та програмно-інформаційних засобів управління бюджетом будівництва складних енергетичних об’єктів з врахуванням ризиків.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті за держбюджетною темою: “Науково-технічне забезпечення функціонування автоматизованої системи управління будівництвом Південно-Українського енергокомплексу” (№ держреєстрації 0102U006052, тематика включена в науково-технічні плани розвитку Південно-Українського енергокомплексу).
Мета та задачі дослідження. Мета даної дисертаційної роботи полягає в підвищенні ефективності процесів управління бюджетом будівництва, реконструкції та модернізації складних енергетичних об‘єктів у нестабільних умовах завдяки створенню інформаційної технології управління бюджетом із врахуванням ризиків.
Для досягнення мети в дисертації поставлені і розв’язані такі завдання:
– аналіз особливостей предметної області енергетичного будівництва, можливих ризиків при управлінні бюджетом будівництва, існуючих методів та програмно-інформаційних засобів управління бюджетом, існуючих методів зменшення ризиків;
– побудова математичної моделі бюджетних ризиків та математичної моделі управління ними в процесі будівництва складних енергетичних об’єктів;
– розробка методу управління бюджетом будівництва складних енергетичних об’єктів з врахуванням ризиків;
– використання методу експертних оцінок для аналізу бюджетних ризиків;
– застосування методу статистичного аналізу бюджетних ризиків;
– удосконалення методу побудови протиризикових розкладів робіт будівництва складних енергетичних об’єктів;
– створення інформаційної технології управління бюджетом будівництва складних енергетичних об’єктів з врахуванням ризиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕтоди та засоби УПРАВЛІННЯ бюджетОМ будівництва складних ЕНЕРГЕТИЧНИХ ОБ’ЄКТів З ВРАХУВАННЯМ РИЗИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок