Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,34 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
Канцуров Олег Олександрович
УДК 631.162:657.22
ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ
В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік,
аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2000


Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Моссаковський Валерій Борисович
Інститут аграрної економіки УААН, провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович
Київський національний економічний університет, професор кафедри обліку і аудиту в промисловості
кандидат економічних наук
Щирський Василь Антонович
Національна академія управління,
доцент кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Національний аграрний університет,
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту,
Кабінет Міністрів України, м. Київ
Захист відбудеться “29” листопада 2000 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02. в Інституті аграрної економіки УААН (03127 м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки (м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх).
Автореферат розісланий “25” жовтня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Пулім В.А.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. В перехідний період до ринкової економіки та в умовах проведення аграрної реформи великого значення набувають питання висвітлення трансформації відносин власності в процесі реформування сільськогосподарських підприємств. Одним з основних джерел, де збирається та систематизується відповідна інформація, є бухгалтерський облік. Він має відобразити процес перерозподілу власності, обсяг прав власників підприємства, розподіл наслідків його діяльності, особливості відносин власності.
Великий спектр організаційно-правових форм сільськогосподарських підприємств, де спостерігаються відмінності у відносинах власності, регулюванні майнових та земельних питань, зумовлює особливості обліку власного капіталу та відображення цієї інформації у фінансовій звітності. Розкриття цих особливостей та методичне забезпечення обліку власного капіталу в підприємствах, створених в процесі реструктуризації КСП, сприятиме підвищенню повноти та достовірності інформації про їх фінансово-майновий стан у фінансовій звітності, що дозволить користувачам звітності приймати обгрунтовані та виважені управлінські рішення щодо взаємовідносин з новими формуваннями. Облікове забезпечення трансформації майнових відносин при реформуванні аграрних підприємств, організація та методика обліку власного капіталу на сучасному етапі і в майбутньому мають виняткове значення. Ці питання недостатньо досліджені і майже не висвітлені в спеціальній економічній літературі. Потреба в забезпеченні внутрішніх і зовнішніх користувачів якісною обліковою інформацією про зміни у відносинах власності, про фінансовий і майновий стан новостворених агроформувань, а також відсутність присвячених цієї проблемі наукових досліджень обумовили вибір теми дисертації.
Стан вивчення проблеми. В розробку теоретичних і методичних проблем відносин власності, зокрема трансформації власності та реструктуризації КСП значний внесок зробили українські вчені економісти П.В.Гайдуцький, М.В.Гладій, М.Я.Дем’яненко, С.І.Дем’яненко, І.І.Лукінов, П.М.Макаренко, М.Й.Малік, В.Я.Месель-Веселяк, О.М.Онищенко, Г.М.Підлісецький, В.А.Пулім, Л.В.Романова, П.Т.Саблук, В.В.Юрчишин. Проблему обліку зазначених процесів та його побудови в новоутворених приватних підприємствах розглядали в своїх роботах С.Ф.Голов, М.Я.Дем’яненко, В.М.Жук, Г.Г.Кірейцев, М.М.Коцупатрий, В.Б.Моссаковський, В.В.Сопко, М.Г.Чумаченко та інші науковці. Однак залишаються недостатньо вивченими питання обліку персоніфікації майна при реструктуризації КСП та формування і обліку власного капіталу в процесі їх реорганізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок