Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Назва:
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГАВРИЛЕНКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК: 338.46
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Європейському університеті
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, доцент,
Ареф’єв Олег Вікторович
заступник зав. кафедри маркетингу
Міжнародного Соломонова університету (м. Київ) |
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Гончаров Валентин Миколайович,
директор департаменту міжнародних зв’язків, Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля ( м. Луганськ),
професор кафедри менеджменту зовнішньо-економічних зв’язків | заслужений діяч науки і техніки України
кандидат економічних наук, доцент,
Прохорова Вікторія Володимирівна,
Харківський державний економічний
університет (м. Харків),
доцент кафедри фінансів |
Провідна
установа: | Харківська державна академія комунального господарства, м. Харків |
Захист відбудеться 12 травня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 26.063.01, у Європейському університеті за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Вернадського 16-в.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Вернадського 16-в.
Автореферат розісланий “12 квітня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради
кандидат економічних наук Луцій О.П.
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні трансформаційні процеси, які відбуваються в економіці України, вимагають необхідності проведення її реструктуризації. Це зумовлено тим, що чинна система управління й економічний механізм її функціонування зайшли у суперечність з економічною реформою, яка проводиться у господарському комплексі країни з метою запровадження і зміцнення ринкових відносин. Втім, одна із найважливіших сфер, а саме житлово-комунальне господарство (ЖКГ), ще й сьогодні перебуває поза увагою як з боку законодавчої, так і виконавчої влади, у сенсі її економічного реформування. У житлово-комунальному господарстві України значно нижчий порівняно з іншими галузями рівень заробітної плати, висока частка ручної праці та низький рівень соціально-побутового обслуговування.
За останні роки економіка житлово-комунального господарства суттєво змінилася. Посилилися процеси децентралізації управління і планування, скоротилося втручання виконавчих органів влади у розвиток галузі, незворотними стали приватизація житла й багатоукладність економіки, що не могло не вплинути на загальний стан підприємств та організацій системи.
Теоретичні та прикладні аспекти комплексної проблеми реструктуризації, удосконалення та розробки стратегії житлово-комунального господарства, формування засад інноваційного розвитку досліджувалися у багатьох наукових працях вчених-економістів і практиків. Вагомий внесок у розвиток цієї проблеми зробили такі вчені-економісти і практики як І. А. Абрамович, А. Г. Аганбегян, О. В. Ареф’єв, Я. Г. Берсуцький, О. Е. Бессонов, Б. М. Біренберг, Л. А. Велихов, В. М. Геєць, В. М. Гончаров, Б. М. Данилишин, М. І. Долішній, С. І. Дорогунцов, Ф. І. Євдокимов, Т. М. Качала, В. І. Каспін, Г.О. Крамаренко, В. І. Куценко, І. І. Лукінов, Ю. В. Макогон, А..Ф. Мельник, Г.І. Онищук, І.Ф. Пономарьов, В.І. Пила, В. В. Прохорова, В. Г. Сахаєв, Г. М. Семчук, Д. М. Стеченко, М. Ф. Тимчук, М. І. Фащевський, Л. Г. Чернюк, М. Г. Чумаченко, В. Я. Швець та ін.
Наукові здобутки цих та інших вчених мають важливе значення. Проте проблема реформування підприємств житлово-комунального господарства потребує подальшого дослідження. Насамперед необхідно здійснити структурну перебудову галузі на всіх ієрархічних рівнях. Незважаючи на те, що перебудова відбувається як на макрорівні, коли змінюється структура галузі у народногосподарському комплексі, так і на рівні господарюючих суб’єктів, процеси реструктуризації внутрішньовиробничих відносин, однак, недостатньо розроблені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок