Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Робота вузлів закріплення паль морських сталевих стаціонарних платформ

Робота вузлів закріплення паль морських сталевих стаціонарних платформ

Назва:
Робота вузлів закріплення паль морських сталевих стаціонарних платформ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,32 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Кримська академія природоохоронного та курортного будівництва
Сінцов Володимир Петрович
УДК 624.042.1:627.2
Робота вузлів закріплення паль морських сталевих стаціонарних платформ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь – 2000
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Кримській академії природоохоронного та курортного будівництва (КАПКБ) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент АжермачОв Геннадій Арсентійович, Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва, завідувач кафедри металевих і дерев'яних конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Казакевич Михайло Ісакович, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, завідувач кафедри мостів;
кандидат технічних наук, доцент Лінченко Юрій Петрович, Кримська академія природоохоронного та курортного будівництва, доцент кафедри залізно-бетонних конструкцій.
Провідна установа: Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра металевих і дерев'яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “02” листопада 2000 р. у 1200 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.079.01 у Кримській академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленко , 5, навчальний корпус 1, актовий зал .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленко , 5, навчальний корпус 2.
Автореферат розісланий “02” жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Рубель О.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Значна частина перспективних площ вуглеводнів, початкові ресурси яких оцінюються в об’ємі 1,5-2,4 трлн. куб. м у газовому еквіваленті, на Азово-Чорноморському шельфі залягає в місцях із глибиною моря 100 і більш метрів, і для освоєння таких родовищ необхідне будівництво морських сталевих стаціонарних платформ (МССП) нового покоління.
МССП являє собою інженерну споруду, яка складається з палубних конструкцій і опорного блоку, що закріплюється до ґрунту за допомогою сталевих трубчастих паль. Проектування морських стаціонарних платформ здійснюється відповідно до вимог відповідних розділів СНіП і ВСН 51.3-85. Вузол монтажного виготовлення, контроль якості, виконання якого найбільш утруднений, - це вузол закріплення паль в елементах опорного блоку. Відмовлення роботи даних вузлів веде до припинення бурових і експлуатаційних робіт, що спричиняє величезні економічні втрати, і сприяє руйнуванню платформи й створенню умов для екологічної катастрофи в акваторії.
Експлуатаційній надійності вузлів закріплення паль присвячено багато праць в Україні і за рубежем. Існуючі рекомендації із проектування вузлів закріплення паль не утримують указівок по врахування способу передачі навантаження на вузол при проектуванні і конструктивних особливостях окремих елементів вузла.
Питання підвищення несучої здатності вузлів закріплення паль за рахунок створення нової конструктивної форми й врахування особливостей роботи такого з'єднання в зоні "опорний блок – вузол – паля", з одночасним зниженням матеріалоємності з'єднання (при середній вартості металоконструкцій у морських спорудах 8500…9000 гривень/тонна), вимагає проведення спеціальних досліджень.
Автором пропонується ефективне технічне рішення вузлів закріплення палі й методика розрахунку вузлів, що враховує спосіб передачі навантаження на вузол. Дане технічне рішення дозволяє підвищити несучу здатність вузлів і знизити їх матеріалоємність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження теоретичного і прикладного характеру виконані відповідно до програми НДР Міністерства освіти і науки України "Розробка базових конструкцій морських стаціонарних платформ для освоєння нафтових і газових ресурсів континентального шельфу України" № державної реєстрації 0197U015931 , у доповненні до Національної програми "Нафта і газ України до 2000 року".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Робота вузлів закріплення паль морських сталевих стаціонарних платформ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок