Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,17 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Криворізький технічний УНІВЕРСИТЕТ
Кругла Надія Миколаївна
УДК 658:338.45:330.322.5
ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ
ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Кривий Ріг – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Нусінов Володимир Якович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри обліку, аудиту і фінансового аналізу.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Хобта Валентина Михайлівна,
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки підприємств;
кандидат економічних наук
Грицина Олексій Єгорович,
Науково-дослідний інститут “Кривбаспроект”
Міністерства промислової політики України, заступник директора з економіки.
Провідна установа: | Національний гірничий університет, кафедра прикладної економіки, Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться "07" грудня 2005 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.01 у Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, ауд. 300.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
Автореферат розісланий "07" листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Короленко С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогодні гірничо-збагачувальні комбінати (ГЗК) відчувають гостру потребу в удосконаленні методичних підходів до оцінки економічних результатів діяльності. Ринковий механізм господарювання не може функціонувати без дієвої політики оцінювання, оскільки його основою є виважені управлінські рішення, націлені на підвищення результативності діяльності ГЗК. Недосконалість системи показників оцінки економічних результатів діяльності ГЗК може призвести в кінцевому рахунку до погіршення їхнього економічного стану. У зв’язку з цим цілком зрозумілою є потреба в методиці оцінювання економічних результатів діяльності, яка б відповідала сучасним умовам господарювання та забезпечувала інформаційний потік для раціональних управлінських рішень.
Проблеми оцінки результатів діяльності взагалі досліджувалися в працях таких науковців, як О. І. Амоша, Ю. М. Бажал, Т. Г. Бень, І. О. Бланк, В. М. Геєць, С. Б. Довбня, В. В. Новожилов, С. Ф. Покропивний, С.Я. Салига, О. Д. Шеремет, М. Г. Чума-ченко, І. А. Федосова; зокрема специфіка діяльності ГЗК досліджувалася в роботах В. Я. Нусінова, А. М. Турило, А. Г. Темченка.
В існуючих працях зроблено акцент на переважному використанні показників прибутку при оцінці економічного результату діяльності ГЗК, що не дозволяє комплексно оцінити результативність їхньої діяльності, оскільки прибуток є дискретним показником, який відокремлює оцінюваний період від попередніх та наступних. Для ГЗК не менш важливим є питання – на що саме був витрачений цей прибуток протягом оцінюваного періоду. У зв’язку з цим доцільно оцінювати економічні результати діяльності ГЗК і за допомогою показника приросту його власного капіталу за період, що досліджується.
Необхідність удосконалення методів оцінки економічних результатів діяльності ГЗК у контексті забезпечення зростання їх прибутковості та активізації інвестиційної діяльності зумовила актуальність теми дисертаційної роботи, її мету та задачі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. У дисертаційній роботі використано результати, одержані автором у процесі наукових досліджень, що виконувались відповідно до плану науково-дослідних робіт Криворізького технічного університету за темою “Аналіз організаційно-технічного рівня виробництва” (№ U000730).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок