Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНОСУ В ПРОЦЕСІ КОНВЕКТИВНОГО СУШІННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ

МОДЕЛЮВАННЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНОСУ В ПРОЦЕСІ КОНВЕКТИВНОГО СУШІННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНОСУ В ПРОЦЕСІ КОНВЕКТИВНОГО СУШІННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,01 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ
ТЕХНОЛОГІЙ
ШИШКО ЛЮДМИЛА СТАНІСЛАВІВНА

УДК 664.8.047
МОДЕЛЮВАННЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНОСУ
В ПРОЦЕСІ КОНВЕКТИВНОГО СУШІННЯ
ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових,
мікробіологічних та фармацевтичних
виробництв
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
О д е с а – 2 0 0 1
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії технології та
організації харчування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ПАХОМОВ Павло Леонідович,
Харківська державна академія технологіі та
організаціі харчування, професор кафедри
холодильної та торговельної техніки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
БУРДО Олег Григорович,
Одеська державна академія харчових
технологій, зав. кафедрою процесів та
апаратів
кандидат технічних наук, доцент
ПОГОЖИХ Микола Іванович,
Харківська державна академія технологіі та
організаціі харчування, доцент кафедри
енергетики та фізики
Провідна установа: Одеська державна академія холоду
Міністерства освіти і науки України,
кафедра теплофізики, м. Одеса
Захист відбудеться “_16_ ” ___листопада____ 2001 р. о 10-30__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 Одеської державної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 122.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
Автореферат розісланий “__12___” ___жовтня_________ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Моргун В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В харчовій промисловості важливе значення має процес сушіння, тобто зневоднення вологої сировини шляхом випаровування. Обгрунтування і впровадження нових, досконаліших методів сушіння, що дозволяють отримувати високоякісний висушений продукт і інтенсифікувати процес сушіння, мають велике народногосподарське значення для України.
Можливості традиційного емпіричного підходу до оптимізації режиму теплової обробки і параметрів відповідного сушильного обладнання є обмеженими через необхідність в дорогих експериментальних стендах і установках, а також неминучих великих витрат електроенергії, конструкційних матеріалів, робочого часу і харчових ресурсів. Тому вдосконалення технології сушіння має базуватися на адекватному теоретичному розгляді та побудуванні на його основі математичних моделей процесів, що відбуваються в харчовій сировині при теплових впливах, з метою проведення інженерних розрахунків раціональних режимів і подальшого проектування технологічного обладнання для їх реалізації.
На цей час не створено надійних теоретичних передумов розрахунку параметрів технологічного процесу і немає опорних даних для відповідного сушильного агрегату на основі достатньо повних і точних знань закономірностей складного комплексу взаємопов'язаних процесів тепломасопереносу в харчовій сировині під час сушіння. Для одержання цих знань необхідні системні теоретичні дослідження з використанням сучасних методів математичної фізики і ефективної обчислювальної техніки.
Викладені міркування визначили вибір теми цієї дисертаційної роботи.
Дана робота є продовженням циклу робіт, виконаних в Харківській державній академії технології та організації харчування (ХДАТОХ), де ведуться роботи з проектування нового технологічного обладнання для сушіння харчової сировини змішаним теплопідводом (ЗТП-сушіння), здійснюються експерименти по сушінню сировини, вивчаються структурно–механічні та фізичні властивості харчової сировини, розглядається тепло- і масоперенос при тепловому впливі на сировину.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок досліджень був пов'язаний з виконанням тематичних планів ХДАТОХ (зокрема, з темою 2-98-01Б "Фізико-хімічні і технологічні проблеми стану води в харчових продуктах"), а також з роботами в межах творчої співдружності з іншими науковими установами і виробничими підприємствами України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНОСУ В ПРОЦЕСІ КОНВЕКТИВНОГО СУШІННЯ ХАРЧОВОЇ СИРОВИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок