Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВА КОНЦЕПЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

МАРКЕТИНГОВА КОНЦЕПЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

Назва:
МАРКЕТИНГОВА КОНЦЕПЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,22 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Болотна Оксана Володимирівна
УДК 658.8.01
МАРКЕТИНГОВА КОНЦЕПЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ
Спеціальність 08.06.02- підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Семеняк Інна Володимирівна,
Харківський національний
університет ім. В.Н. Каразіна,
завідуюча кафедрою маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна,
Харківський державний економічний університет,
завідуюча кафедрою бізнесу та підприємництва
кандидат економічних наук, докторант
Ромат Євген Вікторович ,
Українська академія державного управління
при Президентові України, м. Київ,
кафедра економічної політики
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет,
кафедра міжнародної економіки,
Міністерство освіти і науки України,
м. Луганськ
Захист відбудеться “29” листопада 2001 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01 у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “29” жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Як інтегральний науковий напрямок і практична діяльність маркетинг розвивається еволюційно через узагальнення накопичуваних знань і наукове осмислення одержуваних результатів, що зробило його інструменти гнучкими і спроможними до ситуаційного пристосування. Економіка перехідного періоду, насичена трансформаційними процесами за ринковим типом, є середовищем, у котрому практичний маркетинг може бути застосований шляхом адаптації досвіду, нагромадженого країнами з розвиненою ринковою економікою, і шляхом накопичення власного досвіду підприємствами, що працюють в умовах перехідного періоду, з критичним використанням сучасної маркетингової науки. Фундаментальним рішенням залишається вибір маркетингової концепції. Процедура вибору потребує економіко-теоретичних обгрунтувань і аналітичних оцінок.
Теорія маркетингу економіки перехідного періоду – один із напрямків економічної теорії цього періоду. Відомими є роботи: В.Ф. Анурина, Л. Бальцеровича, Г.С. Волинського, Г.М. Григоряна, А.А. Гриценка, В.Л. Іноземцева, М.М. Кіма, М.П. Хохлова. Внесок у розвиток маркетингової науки зробили багато наших сучасників: Г. Ассель, Г.Л. Багієв, Л.Є. Басовський, В.Г. Герасимчук, Є.П. Голубков, В.М. Гриньова, Е. Дихтль, Ф. Котлер, Ж-Ж. Ламбен, В.С. Пономаренко, В.Р. Прауде, П.Г. Перерва, А.М. Романов, Є.В. Ромат, І.В. Семеняк, М. Тину, В.Є. Хруцький та інші. Теоретичний і практичний інтерес являють собою результати, отримані науковими школами Харківського державного економічного університету і Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.
Актуальність теми. Незважаючи на те, що наукові розробки маркетингових концепцій значні, залишаються недостатніми дослідження, у яких би умістилися аргументовані висновки щодо вибору маркетингової концепції, орієнтованої на реальний стан перехідної економіки й умови обмежених джерел інвестицій. Це й спричинило вибір теми дисертаційного дослідження, його мету і логіку, інструментарій наукових доказів і систему вирішених завдань.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконане в рамках теми науково-дослідницької роботи кафедри маркетингу Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна "Стратегічний маркетинг в умовах трансформації ринкових відносин" (номер державної реєстрації 0198U005408), що відбито в підсумкових звітах про НДР за 1998 – 2000 роки (дисертантом виконаний розділ "Економіко-теоретичне осмислення й емпірична перевірка гіпотез про умови розвитку стратегічного маркетингу в Україні").

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВА КОНЦЕПЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок