Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,89 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШЕВЧУК ОЛЕГ БОРИСОВИЧ
УДК 330.131.7
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ
ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2000


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Українській державній академії зв’язку ім.О.С.По-пова Державного комітету зв‘язку та інформатизації України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Гранатуров Володимир Михайлович,
Українська державна академія зв‘язку
ім.О.С.Попова, професор кафедри “Економіка
зв’язку”
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Козаченко Сергій Вікторович,
Міжнародний центр розвитку
підприємництва і менеджменту,
директор;
кандидат економічних наук
Мертенс Олександр Володимирович
Київський національний університет
ім.Тараса Шевченка,
доцент кафедри економічної кібернетики
Провідна установа – Київський державний торговельно-економічний
Університет, Міністерство освіти і науки України, м.Київ
Захист відбудеться "20" жовтня 2000 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м.Київ, пр-т Перемоги, 54/1,
ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного економічного університету
за адресою: 03680, м.Київ, пр-т Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий "20" вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Федонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зв‘язок України є важливою складовою господарського комплексу країни, одним із важливих джерел забезпечення функціонування та зростання економіки держави. На відміну від більшості галузей та сфер діяльності країни в галузі зв’яку не тільки немає спаду, але іде розвиток, вона своєчасно розраховується з бюджетами усіх рівнів.
На сьогодні встановлені об‘єктивно існуючі закономірності, які кількісно пов‘язують розвиток зв‘язку будь-якої країни та її економічний рівень. Тому розвиток зв‘язку прискореними темпами має розглядатись як один із найважливіших, приорітетних напрямків науково-технічного прогресу, як чинник підвищення економічного рівня країни.
Комплексною програмою створення Єдиної національної системи зв‘язку України, схваленою Кабінетом Міністрів України, передбачено досягти середньоєвропейського рівня розвитку зв‘язку до 2005 року. Це потребує інвестицій понад 10 млрд. дол. США.
За оцінками фахівців, власними силами галузь спроможна забезпечити не більш як 20% інвестицій. Тому однією з найактуальніших проблем успішної реалізації планів розвитку галузі є широке залучення зовнішніх інвестицій, в тому числі іноземних.
Як відомо, однією з головних цілей інвесторів є забезпечення високої віддачі від вкладених коштів. Тому інвестори вельми обачні у виборі напрямків інвестування і згодні вкладати кошти в проекти з високою ефективністю та гарантією отримання запланованого прибутку.
Разом з тим, на даний час ще існують як загальнонаціональні, так і галузеві чинники, які породжують невпевненість інвесторів щодо отримання очікуваного прибутку від вкладених коштів – так звані чинники ризику.
В цих умовах урахування ризику при оцінці та обґрунтуванні ефективності інвестиційних проектів, що здійснюються в галузі, є одним з найбільш відповідальних етапів в процесі залучення та заохочення інвесторів.
Оскільки в умовах ринкових відносин проблема оцінки та урахування економічного ризику набуває самостійного теоретичного та практичного значення, як важлива складова частина теорії та практики управління, в останні роки значно активізувались дослідження в цій галузі. З‘явились роботи, що є вагомим внеском в рішення проблем теорії економічного ризику.
Незважаючи на те, що в останній час з‘явилась спеціальна література з проблем інвестицій, в якій автори торкаються проблем ризику, а також роботи, що безпосередньо присвячено аналізу ризиків інвестиційних проектів, слід констатувати, що виконані дослідження та розробки ще не дають відповіді на назрівші теоретико-методичні та практичні питання, що виникають, та не завжди можуть бути ефективним інструментом при оцінюванні ефективності та привабливості інвестиційних проектів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок