Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ І СПОРТОМ В УКРАЇНІ

ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ І СПОРТОМ В УКРАЇНІ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ І СПОРТОМ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,39 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
ОЛІЙНИК МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 796.078
ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ
УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ
І СПОРТОМ В УКРАЇНІ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
 
Київ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному інституті фізичної культури, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Мудрик Василь Іванович,
Харківський державний інститут фізичної культури.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Бака Михайло Макарович,
Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, науково-організаційний відділ, головний науковий співробітник;
кандидат педагогічних наук, доцент
Крюков Юрій Григорович,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, доцент кафедри спортивних ігор.
Провідна установа: Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “ 30 ” серпня 2000 року о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фі-зич--ного виховання і спорту України (03680, м. Київ-150, вул.Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного універ-си-тету фізичного виховання і спорту України(03680, м. Київ-150, вул.Фіз-куль-тури, 1).
Автореферат розісланий “ 23 ” червня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Л.Смульський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Пошук шляхів підвищення ефективності управління фізичною культурою і спортом є завжди важливим, а в період становлення державності України – особливо.
Не дивлячись на те, що останнім часом відбулося переіменування Держкомспорту в Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України це не вплинуло на актуальність проблеми, що вивчається.
Необхідність зближення фізичної культури і спорту з іншими сферами діяльності визначається державою як один з найважливіших напрямків подальшого підйому масовості, як соціально-економічна закономірність її функціонування і розвитку.
Особливо актуальне розв`язання даної проблеми в умовах переходу економіки на ринкові відносини. У зв'язку з цим, важлива роль приділяється регіонам та їхнім органам управління, суть роботи яких полягає у забезпеченні розвитку нових суспільних відносин, в тому числі у сфері фізичної культури і спорту.
Це підтверджується законодавчою і нормативно-правовою базою, що відображає питання розвитку фізичної культури і спорту в Україні. У таких документах, як “Концепція подальшого розвитку фізичної культури і спорту” (1997), “Матеріали засідань Національної Ради з питань молодіжної політики при Президентові України” (1997), “Матеріали Парламентських слухань з питань фізичної культури і спорту” (1998), указується на посилення діяльності Державного комітету України з фізичної культури і спорту і його нижчими ланками (обласних управлінь, міських і районних комітетів з питань фізичної культури і спорту ) у розв`язанні тих цілей і завдань галузі фізичної культури і спорту, що поставлені державою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження проводилося у відповідності зі Зведеним планом наукових досліджень Державного комітету України з фізичної культури і спорту (1998-2000) з напрямку 1.4. “Програмно-нормативні, статистичні дослідження, соціально-економічне та правове обґрунтування фізичного виховання різних груп населення та оздоровчої фізичної культури”, №019925001100 держрегістрації в УкрНІТІ, шифр теми 1.4.4. “Удосконалення організації і управління фізичною культурою та спортом у системі державних та громадських органів”.
Мета роботи. Удосконалювання діяльності державних органів системи управління галузі фізичного виховання і спорту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ І СПОРТОМ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок