Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПОЗИЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ВІДХОДІВ ПЕРЕРОБКИ ГРАНІТУ

КОМПОЗИЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ВІДХОДІВ ПЕРЕРОБКИ ГРАНІТУ

Назва:
КОМПОЗИЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ВІДХОДІВ ПЕРЕРОБКИ ГРАНІТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,01 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
БОРДЮЖЕНКО Олег Михайлович
УДК 691.3:691.212.004.8
КОМПОЗИЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
НА ОСНОВІ ВІДХОДІВ ПЕРЕРОБКИ ГРАНІТУ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Рівненському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Дворкін Леонід Йосипович,
Рівненський державний технічний університет,
завідувач кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства.
Офіційні опоненти: –
доктор технічних наук, професор Пунагін Володимир Миколайович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій;–
кандидат технічних наук, доцент Бєгун Олександр Іванович, Дніпропетровський державний аграрний університет, доцент кафедри експлуатації гідромеліоративних систем та технології будівництва.
Провідна установа:
Одеська державна академія будівництва та архітектури, кафедра виробництва будівельних виробів та конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться 24 січня 2002 р. о 13°° годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24-а.
Автореферат розісланий 21 грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої
вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гірничовидобувна промисловість і промисловість нерудних матеріалів України щорічно утворює десятки мільйонів тон некондиційних мінеральних відходів у вигляді розкривних та супутніх порід, відсівів, негабариту та ін.
Різноманітність видів вихідних гірських порід, їх складу, технологічних особливостей отримання основних продуктів обумовлюють і різноманітність якісних характеристик відходів. На сьогоднішній день проблема їх раціонального використання залишається актуальною.
Більшість серед існуючих практичних розробок в галузі застосування некондиційних матеріалів переробки алюмосилікатних гірських порід грунтується на відомих технологіях одержання будівельних матеріалів. Практично не розглянуто питання можливості отримання в'яжучих та пресованих композитів із широкорозповсюджених кристалічних гірських порід типу граніту без високотемпературної підготовки компонентів та застосування вартісних добавок. Досить мало уваги приділено факторам механоактивації таких порід в плані ініціювання проявлення останніми в'яжучих властивостей, а також активізації цих властивостей за рахунок введення добавок, зокрема сульфатного складу. В зв'язку з цим, проблема розробки енерго- та ресурсозберігаючої технології отримання будівельних матеріалів на основі некондиційних продуктів переробки алюмосилікатних порід залишається актуальною.
Зв'язок роботи з науковими темами. Матеріали дисертації ввійшли до звіту за науково-дослідною темою Міністерства освіти і науки України № І-46 “Розробка нових в'яжучих, композиційних матеріалів на їх основі та малоцементних бетонів із застосуванням техногенної сировини” за 1999 рік (програма № 22 Міністерства освіти і науки України, № ДР 0198U002422).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка раціональної технології отримання негідратаційних в'яжучих – сульфопетроцементів (СПЦ) а також композиційних будівельних матеріалів на основі механохімічно активованого граніту.
Для реалізації поставленої мети потрібно було вирішити наступні задачі:

визначити оптимальні технологічні параметри механічної і механохімічної активації граніту;

дослідити особливості процесів структуроутворення СПЦ при різних параметрах активації і умовах твердіння, а також особливості структури штучного каменю СПЦ і композиційних матеріалів на його основі;

вивчити фізико-хімічні властивості СПЦ, зміну їх в часі, а також параметри, що характеризують довговічність матеріалу;

встановити можливість отримання композиційних матеріалів на основі СПЦ, суміщаючи його з різними видами заповнювачів, а також з мінеральними і органічними добавками;

розробити технологію виготовлення виробів на основі СПЦ, провести дослідно-промислову апробацію технології СПЦ і виробів на його основі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОМПОЗИЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ВІДХОДІВ ПЕРЕРОБКИ ГРАНІТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок