Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ПАСАЖИРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ НА ОСНОВІ ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ ФОРМУВАННЯ ПАСАЖИРОПОТОКІВ

РОЗВИТОК ПАСАЖИРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ НА ОСНОВІ ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ ФОРМУВАННЯ ПАСАЖИРОПОТОКІВ

Назва:
РОЗВИТОК ПАСАЖИРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ НА ОСНОВІ ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ ФОРМУВАННЯ ПАСАЖИРОПОТОКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,67 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський інститут залізничного транспорту
Харківської державної академії залізничного транспорту
ТОРОПОВ Борис Іванович
УДК 656.142.211.3
РОЗВИТОК ПАСАЖИРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ
НА ОСНОВІ ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ
ФОРМУВАННЯ ПАСАЖИРОПОТОКІВ
05.22.01 – Транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Організація перевезень та управління на залізничному транспорті” Київського інституту залізничного транспорту Харківської державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник –
професор кафедри “Транспортні системи” Харківського державного автодорожного університету,
доктор технічних наук, професор Нагорний Євген Васильович.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Нєгрєй Віктор Якович,
перший проректор Білоруського державного університету транспорту;
кандидат технічних наук, доцент Савенко Анатолій Семенович,
Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, зав. кафедрою “Управління експлуатаційною роботою”.
Провідна установа
Східноукраїнський національний університет, кафедра “Транспортні технології” Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться 29.06. 2001 р. о 14 годині на засіданні Спеціалізованої Вченої ради К26.820.01 при Київському інституті залізничного транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул.. Лукашевича, 19, конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського інституту залізничного транспорту.
Автореферат розісланий 28.05.2001 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Карпов М.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Основною задачею пасажирського транспорту України є своєчасне, якісне і повне задоволення потреб населення в перевезеннях.
Пасажирські перевезення повинні бути доступні, зручні при користуванні, володіти задовільною швидкістю доставки до місця призначення та безпечністю і, що дуже важливо, економічністю.
Серед проблем великих міст і агломерацій в контексті розвитку транспортних систем одне з важливіших місць займає транспортна проблема, яка по мірі зростання міст в умовах ринкових відносин набуває гострий соціальний і макроекономічний характер.
Пасажирські комплекси, як складова частина транспортних систем, повинні розвиватися у строгій відповідності з державною політикою будівництва України як сучасної європейської держави та реалізації практичних дій у відношенні її інтеграції в єдиний європейський ринок і його транспортну систему при збереженні наявних економічних, культурних і соціальних зв'язків з країнами СНД.
Реалізація розвитку пасажирських комплексів на рівні міжнародних стандартів потребує науково обґрунтованого вирішення цілої низки взаємопов'язаних задач: технічних, технологічних, економічних з урахуванням муніципальних, історичних і національних традицій в транспортному ринку.
Виконані на цей час дослідження ґрунтовно розкривали питання, пов'язані з аналізом схем і розміщенням пасажирських і пасажирських технічних станцій в межах транспортних вузлів, ув'язкою пасажирських комплексів з плануванням міст і роботою міських видів транспорту, прогнозування пасажиропотоків. Разом з тим теорія і практика розвитку пасажирських комплексів показує необхідність застосування окремих наукових положень, які базуються на прогнозуванні динаміки, рівня і взаємодії пасажиропотоків, пасажиронаселеності вокзальних комплексів.
Таким чином, вирішення задачі розвитку пасажирських комплексів є складовою частиною наукової проблеми оптимізації структури пасажирських комплексів на основі закономірностей формування пасажиропотоків, направленої на підвищення ефективності пасажирських перевезень, визначених “Концепцією та програмою розвитку залізничного транспорту України”.
Враховуючи сучасні тенденції розвитку пасажирських комплексів, а також недостатнє дослідження цієї проблеми тему дисертації можна кваліфікувати як актуальну і спрямовану на розв'язання важливої науково – технічної задачі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВИТОК ПАСАЖИРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ НА ОСНОВІ ЗАКОНОМІРНОСТЕЙ ФОРМУВАННЯ ПАСАЖИРОПОТОКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок