Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> розробка та ДОСЛІДЖЕННЯ ПНЕВМОГІДРАВЛІЧНОГО ПІДСИЛЮВАЧА ПРИВОДА КЕРУВАННЯ ЗЧЕПЛЕННЯМ ВЕЛИКОВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ

розробка та ДОСЛІДЖЕННЯ ПНЕВМОГІДРАВЛІЧНОГО ПІДСИЛЮВАЧА ПРИВОДА КЕРУВАННЯ ЗЧЕПЛЕННЯМ ВЕЛИКОВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ

Назва:
розробка та ДОСЛІДЖЕННЯ ПНЕВМОГІДРАВЛІЧНОГО ПІДСИЛЮВАЧА ПРИВОДА КЕРУВАННЯ ЗЧЕПЛЕННЯМ ВЕЛИКОВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,66 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ХАРКІВСьКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Логвінов Валерій Павлович
УДК 629.3.026.12:629.062
розробка та ДОСЛІДЖЕННЯ ПНЕВМОГІДРАВЛІЧНОГО ПІДСИЛЮВАЧА ПРИВОДА КЕРУВАННЯ ЗЧЕПЛЕННЯМ ВЕЛИКОВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ
Спеціальність 05.22.02 – Автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автомобілів Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник: Лауреат державної премії України, кандидат технічних наук, доцент Клименко Валерій Іванович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, професор кафедри автомобілів
Офіційні опоненти: Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Лєбєдєв Анотолій Тихонович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, завідувач кафедри “Трактори і автомобілі”
Кандидат технічних наук Смірнов Володимир Іванович, АТ “Харківський тракторний завод”, заступник головного конструктора
Провідна установа: ВАТ “Український науково-дослідний інститут сільськогосподарського машинобудування”, м. Харків
Захист відбудеться "21" березня 2001 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради ВАК України Д 64.059.02 при Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету (м. Харків, вул. Петровського, 25).
Автореферат розісланий " 20 " _лютого 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої ради,
канд. техн. наук, проф. _______________ В.О. Богомолов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Сучасні умови експлуатації автомобілів характеризуються значною напруженістю руху з частими зупинками й інтенсивним розгоном. Водіння автомобіля в цих умовах потребує великої кількості вмикань і вимикань зчеплення. Найбільш гостро стоїть питання полегшення керування зчепленням на автобусах і великовантажних автомобілях. Відомі два основних напрямки полегшення керування зчепленням: застосування автоматичних зчеплень і застосування різноманітних підсилювачів у приводах зчеплень (сервоприводів). При установці в приводі підсилювачів педаль зчеплення зберігається, але максимальне зусилля, що прикладається до неї, значно зменшується.
Актуальність задачі по розробці і дослідженню нового пневмогідравлічного підсилювача (ПГП) приводу керування зчепленням, що відповідає сучасним вимогам, обумовлюється необхідністю створення працездатної, надійної конструкції підсилювача, що виконує не тільки свої основні функції, але й зменшує динамічну навантаженість елементів трансмісії. Задача ускладнюється відсутністю нормативних документів, в яких викладені вимоги до динамічних параметрів процесу вмикання зчеплення.
Актуальність теми. Дослідження спрямовані на розробку та вдосконалення пневмогідравлічного підсилювача, що сприяє як поліпшенню процесу керування зчепленням великовантажних автомобілів, так і збільшенню ресурсу агрегатів трансмісії шляхом зменшення динамічних навантажень при вмиканні зчеплення. Існуючі конструкції пневмогідравлічних підсилювачів зчеплення мають деякі недоліки, що негативно впливають на експлуатаційні та ергономічні показники керування зчепленням. Крім того, на початковому етапі проектування ПГП, конструктор не має простої, доступної й у той же час достатньо точної методики, яка дозволяє правильно вибрати основні параметри підсилювача, що в результаті негативно впливає як на статичні, так і на динамічні характеристики усього приводу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана робота є складовою частиною досліджень кафедри автомобілів ХГАДТУ, що сприяють вирішенню проблеми "Безпека дорожнього руху" відповідно до нормативних документів України. Комплексна тема досліджень "Системне проектування і конструювання транспортних засобів, що забезпечують необхідну активну безпеку дорожнього руху".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: розробка та ДОСЛІДЖЕННЯ ПНЕВМОГІДРАВЛІЧНОГО ПІДСИЛЮВАЧА ПРИВОДА КЕРУВАННЯ ЗЧЕПЛЕННЯМ ВЕЛИКОВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок