Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ДІАГНОСТУВАННЯ РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ДІАГНОСТУВАННЯ РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ДІАГНОСТУВАННЯ РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,15 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Південноукраїнський державний педагогічний
університет (м. Одеса) імені К.Д. Ушинського
Воловник Валентина Євгенівна
УДК: 378.356 + 378.14 + 378.241
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ДІАГНОСТУВАННЯ
РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Одеса – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті (м. Одеса) імені К.Д.Ушинського, Міністерство освіти і науки України.
 
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Курлянд Зінаїда Наумівна,
Південноукраїнський державний педагогічний
університет (м. Одеса) імені К.Д.Ушинського,
завідувач кафедри педагогіки.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Романишина Людмила Михайлівна,
Тернопільська державна медична академія
імені І.Я. Горбачевського,
завідувач кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін;
кандидат військових наук, доцент
Розанцев Олександр Олексійович,
Одеська національна юридична академія,
начальник предметно-методичної групи –
старший викладач кафедри військової підготовки.
Провідна установа: Харківський державний педагогічний
університет імені Г.С.Сковороди, кафедра педагогіки,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 6 ” грудня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті (м. Одеса) імені К.Д.Ушинського за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ніщинського, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету (м. Одеса) імені К.Д.Ушинського за адресою: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий “ 1 ” листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Трифонова О.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Основним напрямком підвищення військового професіоналізму, визначеним Державною програмою реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2005 р., є забезпечення відповідного рівня підготовки всіх категорій військовослужбовців. Проте нині чинні норми та вимоги до змісту, обсягу й рівня підготовки військових фахівців, що затверджені Міністерством освіти і науки та Міністерством оборони України, визначають організацію навчального процесу у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ) і діють як тимчасові до затвердження державних стандартів вищої військової освіти (ДСВВО). Зазначимо, що вищими навчальними закладами на сучасному етапі набутий певний досвід роботи з підготовки і діагностування її рівня в майбутніх військових фахівців, натомість він потребує глибшого вивчення, вдосконалення і пристосування його до сучасних вимог ДСВВО.
Різні аспекти підготовки військових фахівців знайшли своє відображення у працях О.В.Барабанщикова, В.А.Дудченка, А.О.Лігоцького, Е.Я.Лусса, М.І.Нау-менка, М.І.Нещадима, М.М.Пальчука, Б.Н.Шупеля та ін., а також у дисертаційних дослідженнях О.О.Безносюка, С.О.Кубіцького, І.Г.Радванського, Ю.І.Сердюка, О.Ф.Удовиці, І.О.Хорєва, В.А.Чернявського та ін. Проте більшість учених не ставили перед собою завдання досліджувати педагогічні умови діагностування рівня освітньо-професійної підготовки військових фахівців як провідної ланки когнітивного процесу складної педагогічної системи. Наявність протиріч між вимогами ступеневої системи військової освіти і ДСВВО щодо професійної підготовки офіцера і традиційними формами і засобами діагностування рівня якості підготовки військових фахівців висуває необхідність поглибленого й докорінного вдосконалення засобів діагностування, що є провідною ланкою, яка забезпечує неперервність процесу виховання, освіти й управління професійною підготовкою майбутніх офіцерів Збройних Сил України (ЗСУ). Питання освітньо-професійної підготовки і діагностування її рівня були предметом дослідження у працях А.М.Алексюка, Ю.К.Бабанського, В.П.Беспалька, В.І.Лозової, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ДІАГНОСТУВАННЯ РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок