Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСНОВНІ НАПРЯМИ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ РЕФОРМОВАНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ РЕФОРМОВАНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ

Назва:
ОСНОВНІ НАПРЯМИ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ РЕФОРМОВАНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,71 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САКУН Аліна Жоржовна
УДК 332.021.8: 38.432
ОСНОВНІ НАПРЯМИ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ
РЕФОРМОВАНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України (м. Херсон).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мармуль Лариса Олександрівна,
Херсонський державний аграрний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Червен Іван Іванович,
Миколаївський державний аграрний університет,
завідувач кафедри організації виробництва та агробізнесу
 
кандидат економічних наук, доцент,
Намлієв Володимир Степанович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
завідувач кафедри економіки навколишнього
середовища та статистики
 
Провідна установа – Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” УААН, відділ соціально-економічних проблем села, м. Київ.
Захист відбудеться 20 травня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ – 27 ,вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ – 27 , вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 19 квітня_2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.


1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід аграрної сфери України до ринкової економіки вимагає ефективного розвитку нової системи господарювання. На сьогодні замість монопольної державної власності і однотипних виробничих відносин в сільському господарстві країни за результатами діючої аграрної реформи створено різноманітні форми власності та ринково-підприємницькі виробничі і обслуговуючі структури, змінено пріоритети господарювання в напрямі орієнтації на прибуток, конкурентоспроможність, активізації маркетингу і застосуванні економічних важелів в діяльності господарств. Перебудова економічної системи спрямовується на впровадження ринкових відносин, але до теперішнього часу виникає питання про причини падіння сільськогосподарського виробництва. Низькоефективна робота значної частини господарських товариств, приватних підприємств та фермерських господарств зумовлює потребу вирішення багатьох як загальноекономічних так і регіональних питань цивілізованої системи їх ринкового становлення. Залишається практично не дослідженими пріоритети господарських формувань у виробництві тієї чи іншої агропромислової продукції, обґрунтування нових організаційних форм об’єднання, кооперації і інтеграції різних господарських формувань з врахуванням регіонального характеру виробничих відносин.
Значимість даних проблем завжди викликала підвищену зацікавленість науковців в їх дослідженні. Теоретичні і практичні аспекти ефективного розвитку і економічного механізму функціонування ринкових форм господарювання на селі розглядалися в працях В.Я. Амбросова, В.І. Благодатного, П.П. Борщевського, П.І. Гайдуцького, М.В. Гладія, Б.М. Данилишина, І.І. Лукінова, М.Й. Маліка, П.М. Макаренка, Л.О.Мармуль, Л.Ю. Мельника, В.Я. Месель-Веселяка, О.М. Онищенка, П.Т. Саблука, І.І. Червена, О.В. Шкільова, О.М. Шпичака, В.В. Юрчишина та інших вчених і практиків.
Науковими дослідженнями у тій чи іншій мірі охоплено більшість питань, що стосуються сучасного розвитку форм аграрного господарювання в Україні. Але і за цих обставин немає підстав вважати, що указані проблеми досліджені всебічно. Зокрема, поки що недостатньо вивченою залишається проблема комплексного функціонування різних форм організації виробництва в постреформеному періоді їх розвитку, обґрунтування їх розвитку в умовах багатоукладної економіки та врахування регіональних особливостей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОСНОВНІ НАПРЯМИ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ РЕФОРМОВАНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок