Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ СТРАТЕГІЧНОГО МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ СТРАТЕГІЧНОГО МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ СТРАТЕГІЧНОГО МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,34 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Каланджи Ігор Анатолійович
УДК 658.29:339.138(043.3)
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ СТРАТЕГІЧНОГО МАРКЕТИНГУ
НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Салига Сергій Якович,
Запорізька державна інженерна академія
Міністерства освіти і науки України
завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Корінєв Валентин Леонідович,
Київський національний економічний
університет Міністерства освіти
і науки України,
заступник завідувача кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Лепа Роман Миколайович,
Науково-дослідний центр інформаційних
технологій
Інституту економіки промисловості
НАН України, м. Донецьк,
завідувач відділу проектування систем підготовки
і прийняття управлінських рішень.
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки, м. Київ.
Захист відбудеться “02” листопада 2005 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства оствіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, .
Автореферат розісланий “01” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Українська економіка в останнє десятиліття переживає складний період становлення, і разом з нею тисячі підприємств проходять важкий і довгий еволюційний шлях розвитку. Забезпечення стійкого зростання полягає у встановленні й підтримці балансу між його різними складовими: розвитком організаційної структури і системи управління, збільшенням розміру виторгу і кількості фахівців, нарощуванням частки ринку і прискоренням темпів розвитку галузі тощо. Правильне поєднання всіх компонентів і є формулою успішного зростання. Якщо темпи розвитку бізнесу значно випереджають підвищення його керованості, а збільшення частки ринку гальмується неефективними виробничими процесами, то рано чи пізно ці невідповідності спричинять низку серйозних проблем, вирішення яких потребуватиме додаткових ресурсів.
Проблеми адаптації і функціонування господарських структур у полі ринкових відносин сьогодні є надзвичайно актуальними. Повсюдне впровадження у виробничу сферу економічних пріоритетів, широке використання маркетингових технологій у промисловій сфері – усе це докорінно впливає на виробничі відносини. У сучасних реаліях для успішної конкурентної діяльності в ринкових умовах необхідно використовувати нові принципи управління, адекватні ринковій економіці. Маркетинг як орієнтована на споживача ідеологія управління повною мірою відповідає цілям і завданням стійкого функціонування визначених систем.
Зовнішнє середовище, у якому діють різноманітні за формою суб'єкти господарської діяльності, стає якісно іншим: постійно підвищується міра його невизначеності, з'являються невраховані фактори ризику. Управління сьогодні має бути більш пристосованим до ринкової саморегуляції. Усе частіше говорять про нову роль системи менеджменту якості, нові підходи до стратегічного планування й управління в рамках цієї системи, а також місце маркетингу в ієрархії структурних змін.
Науковий інтерес до проблеми функціонування маркетингу промислового підприємства і формування маркетингових стратегій у рамках системи менеджменту якості змушує звернутися до аналізу нагромадженого теоретичного матеріалу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ СТРАТЕГІЧНОГО МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок