Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В СИСТЕМІ ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ (на прикладі науково-дослідних інститутів сфери транспорту)

МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В СИСТЕМІ ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ (на прикладі науково-дослідних інститутів сфери транспорту)

Назва:
МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В СИСТЕМІ ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ (на прикладі науково-дослідних інститутів сфери транспорту)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,17 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УЖГОРОДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСТИТЕТ
Редзюк Євгеній Васильович
УДК 656:338.47
МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ
В СИСТЕМІ ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
(на прикладі науково-дослідних інститутів сфери транспорту)
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Ужгород - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Герасимчук Василь Гнатович
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, м. Київ,
професор кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Терехов Віктор Іванович
Університет економіки та права “КРОК”, м. Київ, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
Кандидат економічних наук, доцент
Пойда-Носик Ніна Никифорівна,
Ужгородський національний університет, м. Ужгород, доцент кафедри фінансів
Провідна установа : | Інститут економіки промисловості НАН України, відділ економічних проблем науково-технічного прогресу в промисловості, м. Донецьк
Захист відбудеться “17” листопада 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 61.051.02 в Ужгородському національному університеті за адресою: , м. Ужгород, пл. Народна 3, ауд.47.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Ужгородського національного університета за адресою: , м. Ужгород, вул.Капітульна,9.
Автореферат розісланий “14” жовтня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 61.051.02,
кандидат економічних наук, доцент О.Г.Чубарь
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Трансформаційний характер економіки України обумовлює зміну ставлення до своєї роботи організацій, що надають інноваційні послуги, вимагає від них підвищення якості обслуговування клієнтів, чутливого реагування на запити споживачів, проведення досліджень ринку, конкурентів, можливостей самої організації, яка пропонує такі послуги. З позиції теорії – збагачення новими методиками, формами, схемами застосування маркетингу у сфері інновацій мають також суттєве значення.
Інноваційні послуги, що надаються транспортним організаціям в Україні не є виключенням. Споживання цих послуг не в повній мірі досліджено і динамічно змінюється з національними особливостями, що притаманні Україні. Їх виявлення та аналіз, з визначенням, як позитивних так і негативних моментів, є складовою частиною дисертаційної роботи. Ринок інноваційних послуг у транспортній галузі проходить період становлення, він є ще в значній мірі неврегульований, а споживач послуг – недостатньо вивчений. Подальшого вдосконалення потребує й ринок інноваційних послуг у сфері застосування сучасних маркетингових заходів.
Дослідженням щодо використання маркетингу в інноваційній діяльності присвячені праці вітчизняних науковців: В.П. Александрової, О.І. Амоша, Л.Л. Антонюка, Ю.М. Бажала, А.С. Гальчинського, В.М. Геєця, Н.П. Гончарової, А.І. Грабченко, Ю.В. Каракая, В.Я. Кардаша, Б.А. Карпінського, Б.А. Малицького, А.Ф. Павленка, П.Г. Перерви, А.М. Поручника, В.С. Савчука, В.П. Соловйова, В.І. Терехова, Д.М. Черваньова та ін.; науковців з країн СНД: І.Т. Балабанова, І.В. Бестужев-Лади, С.В. Валдайцева, В.В. Глухова, П.Н. Завліна, М.Д. Кондратьєва, В.Г. Мєдинського, А.І. Пригожина, А.М. Романова, А.Б. Тітова, Р.А. Фатхутдінова та ін.; а також зарубіжних вчених: І. Ансоффа, К. Вегера, Дж.В. Дейна, П. Друккера, А. Епе, А. Кляйкнехта, М. Кляйхе, Е. Корея, Ф. Котлера, Р.Купера, К. Льоббе, Г. Менша, Х. Мефферта, Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: МАРКЕТИНГ ІННОВАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В СИСТЕМІ ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ (на прикладі науково-дослідних інститутів сфери транспорту)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок