Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ РОТОРІВ У СИСТЕМАХ ДІАГНОСТИКИ ОБЕРТАЮЧИХ ВУЗЛІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН

МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ РОТОРІВ У СИСТЕМАХ ДІАГНОСТИКИ ОБЕРТАЮЧИХ ВУЗЛІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН

Назва:
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ РОТОРІВ У СИСТЕМАХ ДІАГНОСТИКИ ОБЕРТАЮЧИХ ВУЗЛІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,46 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Ляшенко Сергій Олексійович
УДК 681.51.015: 631.35.004.5
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ РОТОРІВ У СИСТЕМАХ ДІАГНОСТИКИ ОБЕРТАЮЧИХ ВУЗЛІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН
01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського господарства Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Кунік Євген Григорович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, професор кафедри
біомедичних електронних пристроїв
та систем.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Сіроджа Ігор Борисович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, завідувач кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем;
доктор технічних наук, професор Путятін Валерій Петрович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, завідувач кафедри кібернетики.
Провідна установа
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, кафедра математичного моделювання та забезпечення ЕОМ, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “22” жовтня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 в Харківському національному університеті радіоелектроніки, за адресою: пр. Леніна, 14, м. Харків, 61166; факс (0572) 40-91-13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки, за адресою: пр. Леніна, 14, м. Харків, 61166.
Автореферат розісланий 20.09. 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення надійності сільськогосподарської техніки, з одночасним покращанням умов праці операторів сільськогосподарських машин, являє собою важливу технічну та соціальну проблему. Удосконалення конструкцій існуючих та розробка нових типів машин, пов'язаних із збільшенням їх потужностей і швидкостей роботи, приводять до значного підвищення рівня вібрації та шуму, що є причиною як зниження продуктивності праці механізаторів, так і зменшення надійності та довговічності роботи сільськогосподарської техніки.
Існує велика кількість причин, які викликають підвищену вібрацію, що свідчить про наявність пошкоджень у вузлі і є однією з основних причин, які підвищують швидкість зношування та пошкодження вузла. До їх числа в першу чергу входить неврівноваженість обертаючих роторних вузлів, яка впливає на технічний стан підшипникових вузлів і відповідно на їх діагностичні параметри.
Тому для підвищення надійності роботи обертаючих вузлів сільськогосподарських машин необхідно підвищити якість діагностування, а також удосконалювати існуючі методи та засоби діагностики, які дають можливість з мінімальними затратами, відносно невеликою трудоємкістю, достовірно і з достатньою точністю визначати технічний стан об'єкта. Успіх діагностування в значній мірі обумовлений ступенем адекватності використаної математичної моделі механізму.
Вказані проблеми визначили актуальність дисертаційних досліджень, скерованих на розробку математичних моделей роторних механізмів, методів і технічних засобів отримання інформації про технічний стан і використання їх в системах діагностики. Використання цих моделей, методів та засобів буде сприяти підвищенню надійності та точності діагностування роторних механізмів, що має велике значення для сільськогосподарського виробництва України.
Зв'язок роботи з науковими програмами та темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з планом НДР Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства (ХІМЕСГ) на замовлення Міністерства сільського господарства України в межах госпрозрахункової теми № 75-85 “Машина коренезбиральна 6-рядна самохідна (на шасі КС-6) з гідростатичним приводом ходової частини робочих органів зі змінними викопними органами” (№ДР 81087894); держбюджетної НДР № 1-5 “Розробка і втілення пропозицій по підвищенню використання техніки в колгоспах та радгоспах АПК на прикладі окремих господарств Харківського обласного агропромислового об'єднання, які забезпечують зниження витрат на виконання механізованих робіт на 10-15%.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ РОТОРІВ У СИСТЕМАХ ДІАГНОСТИКИ ОБЕРТАЮЧИХ ВУЗЛІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок