Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ХВИЛЬ ДЕЦИМЕТРОВОГО ТА МІЛІМЕТРОВОГО ДІАПАЗОНІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ

КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ХВИЛЬ ДЕЦИМЕТРОВОГО ТА МІЛІМЕТРОВОГО ДІАПАЗОНІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ / сторінка 3

Назва:
КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ХВИЛЬ ДЕЦИМЕТРОВОГО ТА МІЛІМЕТРОВОГО ДІАПАЗОНІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
338
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Об’єкт дослідження – 110 хворих на РеА.
Предмет дослідження - відновлювальне лікування хворих на РеА на госпітальному етапі медичної реабілітації з використанням фармако-фізіотерапевтичних лікувальних комплексів, які включають вплив електромагнітних дециметрових чи міліметрових хвиль.
Методи дослідження. Відповідно до мети та завдань, поставлених у роботі, нами був застосований системний підхід до вивчення провідних ланок патогенезу з використанням клінічних (загальноклінічне обстеження, клінічні показники суглобового синдрому), рентгенологічних, лабораторних (загальноклінічне дослідження крові), біохімічних (показники активності запального процесу, ПОЛ та АОС), показників імунного статусу і математично-статистичного аналізу.
Наукова новизна одержаних результатів. В роботі охарактеризовані особливості проявів суглобового синдрому, запальних реакцій, зміни в імунному статусі, системах ПОЛ та АОС у хворих на РеА на госпітальному етапі відновлювального лікування.
Установлено, що зміни в імунному гомеостазі виявляются вираженими порушеннями у клітинній ланці імунітету, які свідчать про наявність вторинного Т-клітинного імунодефіциту з недостатністю як хелперної, так і супресорної популяцій Т-лімфоцитів, зниження фагоцитарної активності нейтрофілів, у гуморальній ланці у вигляді дисімуноглобулінемії, підвищення ЦІК.
Вперше вивчено дію фармако-фізіотерапевтичних комплексів, які включають електромагнітні дециметрові або міліметрові хвилі у хворих на РеА на госпітальному етапі реабілітації.
Вперше встановлено, що включення до фармако-фізіотерапевтичного комплексу електромагнітних дециметрових хвиль на ділянку надниркових залоз або міліметрових хвиль на ділянку тимуса здійснює виражений терапевтичний ефект на прояви суглобового синдрому, позасуглобові ураження, нормалізацію лабораторних показників запалення, відновлення порушень в імунному гомеостазі, системах ПОЛ та АОС.
Визначено умови перебігу РеА, за наявності яких можливості застосування фармако-фізіотерапевтичних лікувально-реабілітаційних комплексів обмежені.
Практичне значення одержаних результатів. Фармако-фізіотерапевтичний лікувально-реабілітаційний комплекс, який містить вплив електромагнітних ДМХ на ділянку надниркових залоз або ММХ на ділянку тимуса, рекомендований для підвищення ефективності відновлювального лікування хворих на РеА на госпітальному етапі медичної реабілітації. Застосування даних комплексів у відновлювальному лікуванні хворих на РеА запобігає хронізації патологічного процесу, суттєво зменшує частоту розвитку ускладнень медикаментозної терапії, значно покращуючи прогноз у цієї категорії пацієнтів.
Одержані результати можуть бути використані в терапевтичних та ревматологічних відділеннях лікарень, санаторіях артрологічного профілю.
Результати досліджень упроваджені у клінічну практику ревматологічного відділення міського кардіоревматологічного центру ім. проф. О.І. Мінакова, м. Одеса, міської клінічної лікарні № 1, обласної клінічної лікарні.
Особистий внесок здобувача. Автором самостійно проводилося повне клінічне обстеження хворих на РеА, вивчення клінічних суглобових показників, аналіз клінічних, рентгенологічних, лабораторних (у тому числі і біохімічних) даних, показників імунного статусу, призначення лікування, статистичний аналіз одержаних результатів та іх графічна інтерпретація, оформлення роботи.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації були повідомлені на Всеросійській науково-практичній конференції “Гомеостаз и инфекционный процесс” (Саратов, 1996), науково-практичній конференції ревматологів України “Сучасне лікування ревматичних захворювань” (Донецьк, 1996), XIII Російській науковій конференції “Факторы клеточного и гуморального иммунитета при различных физиологических и патологических состояниях” (Челябінськ, 1997), ІІ Національному конгресі ревматологів України (Київ, 1997), ІІ Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених (Тернопіль, 1998), засіданні Обласного товариства терапевтів (Одеса, 1998); науково-практичній конференції “Актуальні питання ревматології”, присвяченій 100-річчю від дня народження М.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ХВИЛЬ ДЕЦИМЕТРОВОГО ТА МІЛІМЕТРОВОГО ДІАПАЗОНІВ У КОМПЛЕКСНОМУ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок