Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення податкового менеджменту (на прикладі сільськогосподарських підприємств Криму)

Удосконалення податкового менеджменту (на прикладі сільськогосподарських підприємств Криму)

Назва:
Удосконалення податкового менеджменту (на прикладі сільськогосподарських підприємств Криму)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,21 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Кримський державний аграрний університет
Лехно Олександр Ілларіонович
УДК 338. 24:351. 713 (477. 75)
Удосконалення податкового менеджменту
(на прикладі сільськогосподарських
підприємств Криму)
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво,
менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь - 2000
Дисертація є рукописом
Робота виконана на кафедрі агробізнесу і ЗЕД Кримського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, член-кореспондент Кримської АН Зинов’єв Фелікс Володимирович, професор, Кримський державний агарний університет, зав. кафедрою агробізнесу і ЗЕД.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Крамаренко Валентина Іллівна, Кримський інститут природоохоронного і курортного будівництва, зав. кафедрою менеджменту і маркетингу.
кандидат економічних наук, Воробйов Юрій Миколайович, доцент, Кримський інститут бізнесу, зав. кафедрою фінансів.
Провідна організація: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра менеджменту і маркетингу, м. Київ.
Захист відбудеться «17» березня 2000 р. у 1400 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради К.52.805.01 у Кримському державному аграрному університеті за адресою: 95492, м. Сімферополь, сел. Аграрне, корп. 1, ауд. 501.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримського державного аграрного університету.
Автореферат розісланий «7» лютого 2000 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради: Руденко В.Ю.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Податки являються одним з основних джерел поповнення бюджету країни. Проте в сформованій економічній ситуації зібрати їх не представляється можливим. В Україні немає єдиного податкового кодексу, постійно змінюється порядок розрахунку і сплати тих або інших податків, ставки податків сильно завищені. Податкове законодавство складне і суперечливе. Податкові органи застосовують штрафні санкції до винних не розбираючись, з чиєї провини відбуваються порушення. Все це призвело до масових ухилень від оподатковування, поширенню обсягів тіньової економіки, появі специфічних форм розрахунків між підприємствами.
Економічні й управлінські аспекти проблеми оподатковування розглядалися в роботах Макконелла К., Брю С., Бутакова Д. І., Василика О. Д., Павлюка К. В., Додуколо О. В., Карягіної Т. И., Коваленко С. А., Климчук С. В., Куніна В. А., Кучерявенко Н. П., Марцина В. С., Солдатенко О. В., Нікітіна С. В., Огонь Ц. Г., Скворцова Н. Н. і інших авторів.
Проте у роботах немає єдиного підходу до оцінки сучасної податкової системи, засобів її оптимізації і виходу сільського господарства з кризи. У цьому відношенні проблема податкового менеджменту представляється актуальною.
Зв’язок дисертаційної теми з планом наукових досліджень. Тема дослідження входить у план науково-дослідної роботи Кримського державного аграрного університету з проблеми «Науково обґрунтована система ведення господарства».
У якості предмета дослідження виступають механізми податкового менеджменту в період переходу до ринкової економіки. У якості об’єкта дослідження виступають сільськогосподарські підприємства Криму.
Ціль і задачі дослідження. Метою роботи є оптимізація механізмів керування оподатковуванням у сільському господарстві Криму.
Відповідно до цієї мети поставлені такі задачі:
- оцінити стан оподатковування сільськогосподарських підприємств;
- виявити причини і засоби ухилення від оподатковування;
- розкрити сутність діяльності податкових органів у відношенні сільськогосподарських підприємств з метою обґрунтування заходів подолання ухилень від оподатковування;
- вивчити вплив механізмів оподатковування сільськогосподарських підприємств на норму прибутків;
- обґрунтувати перспективи розвитку податкового менеджменту в сфері АПК.
В основі теоретичного і методичного підходу дослідження лежать труди вчених Росії, України, США та інших країн у сфері податкового менеджменту. Під час дослідження використовувалися різноманітні економіко-статистичні методи збору й обробки інформації: ланцюгових підстановок, багатофакторних моделей, засіб елімінування і розрахунково-конструктивний.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Удосконалення податкового менеджменту (на прикладі сільськогосподарських підприємств Криму)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок