Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА

Загрузка...

РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА / сторінка 3

Назва:
РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 

Публікації. З теми дисертації опубліковано 11 робіт, у тому числі 3 журнальних статті, 5 статей у збірниках наукових праць і 3 - у матеріалах наукових конференцій.
Структура й об'єм дисертації. Дисертація викладена російською мовою, складається зі вступу, чотирьох розділів, висновків та додатків. Обсяг дисертації 192 сторінки, у тому числі 53 рисунка, 15 таблиць і 17 сторінок додатків. Список використаних літературних джерел містить 132 найменування (із них 8 іноземних) на 13 сторінках.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У першому розділі ”Стан проблеми та задачі дослідження” проаналізовані існуючі способи приготування фібробетонних сумішей, розглянуті особливості вільного і примусового змішування при приготуванні бетонів, докладно обговорені питання, пов'язані з вібраційним приготуванням бетонних сумішей, проаналізовані конструктивні особливості існуючих віброзмішувачів, наведені різні підходи до моделювання процесів вібраційного змішування й віброзмішувача, сформульовані мета і задачі досліджень.
Для приготування фібробетонної суміші застосовують звичайні змішувачі періодичної дії або більш ефективні змішувачі примусової дії. В огляді ВНДІЕБМ, виконаному Ф.Н. Рабіновичем, розглядаються існуючі способи приготування фібробетону. Звичайно спочатку перемішують пісок і крупний заповнювач, потім уводять фібри, добавляють цемент та воду й продовжують перемішування до одержання однорідного складу суміші. Іноді фібри вводять у бетонозмішувач із заздалегідь приготовленою бетонною сумішшю. Відзначається, що при виготовленні фібробетонних виробів підвищена увага повинна бути приділена тривалості віброобробки, тому що час вібрування впливає на рівномірність розподілу фібр в об'ємі бетону.
Велику роль у розвитку вібраційної технології і її застосування в промисловості та будівництві відіграли роботи А.П.Бабічева, П.С.Берника, Б.В.Гусєва, А.Є.Дьосова, Ю.Р.Копилова, Б.І.Крюкова, І.І.Назаренка, Г.В.Серги, Л.І.Сердюка, Ю.Я.Штаєрмана, В.М.Шмигальского й інших.
Вивченню фізико-хімічних процесів, що протікають при вібраційному змішуванні і розробці вібраційних змішувачів, присвячені роботи П.О. Ребіндера, М.В. Михайлова, Г.Я. Кунноса, А.М. Скудри, Б.Г. Скрамтаєва, К.О. Олехновича, Л.А. Файтельсона, П.П. Овчіннікова, В.О. Кузьмичова та багатьох інших.
Переваги вібраційного способу приготування бетонних сумішей були настільки очевидними, що багато організацій зайнялися модернізацією існуючого змішувального устаткування і створенням принципово нового. Однак створені одиничні зразки дуже ефективних віброзмішувачів високої продуктивності не отримали поширення. Відомостей про віброзмішувачі неможливо знайти в довідниках і підручниках із будівельних вібраційних машин. Причиною виявилося те, що вібраційний вплив однієї і тієї ж інтенсивності призводить до перемішування одних сумішей, ущільненню інших, поділу третіх. Перед творцями вібраційних змішувачів постали нерозв'язні в той час проблеми. Необхідно було для кожного виду суміші зі строго заданими властивостями створювати спеціальні машини, що було нереальним, або створити універсальний змішувач, який міг би на ходу змінювати параметри вібрації. Але керованих віброзбуджувачів теж не було.
У середині 80-х років у Полтаві були розроблені, створені і досліджені працездатні, прості за будовою і надійні в експлуатації керовані дебалансні віброзбуджувачі. Це стало новим потужним імпульсом до створення різних керованих технологічних вібромашин, однією з яких є розроблена конструкція віброзмішувача на базі керованого збуджувача гвинтових коливань.
У другому розділі ”Теоретичні дослідження вібраційного змішувача” розглядаються кінематичні схеми й математичні моделі керованих віброзбуджувачів поступальних і гвинтових коливань, розрахункова схема керованого віброзмішувача, розробляється його математична модель та моделі реологічних властивостей фібробетонної суміші при її віброобробці, наводяться результати чисельного аналізу математичної моделі, порівнюються нестаціонарні режими поступальних і гвинтових коливань, досліджується вплив конструктивних та технологічних параметрів вібромашини на частоту коливань робочого органа.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок