Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА

Загрузка...

РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА / сторінка 4

Назва:
РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 

Аналіз керованих одновальних дебалансних віброзбуджувачів показує, що у випадку поступальних коливань вони генерують обертовий головний вектор (рівнодіючу) сил інерції дебалансів, що змінюється залежно від кута повороту рухомих дебалансів за законом
. (1)
У випадку гвинтових коливань генерується обертовий динамічний гвинт у вигляді головного вектора і колінеарного йому головного моменту
; (2)
, (3)
де - маса рухомого дебаланса; - ексцентриситет; - крок гвинтової канавки на дебалансному валі.
Із (1) - (3) видно, що при зміні кута від нуля до збуджувач поступальних коливань змінюватиме тільки інтенсивність вібродії, а збуджувач гвинтових коливань буде змінювати інтенсивність, структуру (при - генерує поступальні коливання) і напрямок динамічного гвинта. Все це свідчить на користь останнього.
Розрахункова схема керованого віброзмішувача наведена на рис.1. Оброблюване середовище подане у вигляді тіла, що має пружні, в'язкі та пластичні властивості, які реалізуються у вигляді в'язей між оброблюваним середовищем і робочим органом. Ці в'язі представлені паралельно з'єднаними пружними елементами з жорсткостями в'язкими елементами та пластичними елементами з характеристикою .
Мал.1
Запропонована розрахункова динамічна схема має шість ступенів вільності. Рух машини буде виражатися п'ятьма диференціальними рівняннями другого порядку й одним алгебраїчним рівнянням у вигляді керуючої функції, що встановлює закон зміни кута .
Використовуючи рівняння Нільсена
(4)
і методику, розроблену в ПДТУ, складену математичну модель керованого віброзмішувача, яка зведена до безрозмірного вигляду, можна подати так:
; (5)
; (6)
; (7)
; (8)
. (9)
Керуюча функція приймає значення від нуля до 1. У перехідних режимах , у сталому режимі . Пуск машини відбувається в динамічно врівноваженому стані частин, що обертаються, при .
Безрозмірні характеристики пружності , в'язкості і пластичності у даній моделі розглядаються як змінні в перехідних режимах та постійні в сталих режимах. Вони змінюються за такими залежностями:
; (10)
; (11)
, (12)
де – поточне значення амплітуди коливань середовища; – значення амплітуди в сталому режимі; – коефіцієнти пропорційності; і – відповідні значення при .
Отримана таким способом модель являє собою нелінійну систему диференціальних рівнянь із змінними коефіцієнтами, що істотно ускладнює її розв'язок й аналіз. Була розроблена спеціальна програма Math Shell Shock Analyser 2 для ПЕОМ Pentium 2-400 із використанням методу Рунге-Кутта IV порядку.
Чисельний аналіз математичної моделі дав змогу оцінити вплив кожного окремого реологічного коефіцієнта середовища на поведінку механічної системи. Кожна задача вирішувалася в лінійній та нелінійній відносно коефіцієнтів (10) – (12) постановці (рис. 2). Порівнюючи результати чисельних та фізичних експериментів можна з упевненістю сказати, що врахування зміни реологічних коефіцієнтів у процесі віброобробки приводить до результатів, які більш точно збігаються з результатами фізичних експериментів. Уперше досліджено вплив коливань у двох взаємно перпендикулярних напрямках на характеристики руху
механічної системи.
Зроблено аналітичне порівняння енергонасиченості нестаціонарних режимів поступальних і гвинтових коливань. Показано, що у випадку гвинтових коливань перехідні режими більш енергонасичені порівняно з поступальними коливаннями.
Із розгляду рівняння обертання дебалансного вала з приводним двигуном і використовуючи загально прийняту залежність для визначення моменту сил опору в підшипниках
(13)
отримано залежність кутової швидкості обертання від параметрів віброзбуджувача та приводного двигуна
. (14)
Залежність (14) показує, що кутова швидкість обертання дебалансного вала залежить від жорсткості стійкої гілки механічної характеристики двигуна , значення статичного моменту мас дебаланса і приведеного коефіцієнта f тертя в підшипниках.
У третьому розділі ”Експериментальні та технологічні дослідження керованого вібраційного змішувача” подається опис експериментальної установки, досліджується вплив виду абразивного середовища на зчеплення фібр із бетоном і вивчається перемішуваність окремих складових бетону та їх змішуваність у сухому вигляді й під час приготування фібробетонної суміші, розглядається вплив розташування контейнера на інтенсивність змішування, а також вплив підготовки поверхонь фібр і їх кількості на міцність фібробетонних елементів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ФІБРОБЕТОННОЇ СУМІШІ НА БАЗІ КЕРОВАНОГО ВІБРОЗБУДЖУВАЧА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок