Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ В МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ АГРОТЕХСЕРВІСНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ В МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ АГРОТЕХСЕРВІСНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

Назва:
ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ В МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ АГРОТЕХСЕРВІСНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,93 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
АНДРОЩУК НАДІЯ АНАТОЛІЇВНА
УДК 330.46+338.433
ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ В МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОМУ
ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕГІОНУ
(НА ПРИКЛАДІ АГРОТЕХСЕРВІСНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ–2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті аграрної економіки УААН.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Скирта Борис Костянтинович
Інститут аграрної економіки УААН,
головний науковий співробітник відділу обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Костіна Ніна Іванівна
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка,
професор кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Карпець Елеонора Петрівна
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, старший науковий співробітник відділу економічної кібернетики.
Провідна установа | Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки (м. Київ).
Захист відбудеться “16” травня 2001 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.239.01 Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, м. Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту економічного прогнозування НАН України, 01011, м. Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий “06” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левчук Н.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Як показує світова практика, основою ефективного сільськогосподарського виробництва є міцна матеріально-технічна база. Тому, проблема її відновлення, формування і вдосконалення є однією із головних проблем аграрної політики нашої держави. Складовою частиною вирішення цієї проблеми є реформування системи матеріально-технічного забезпечення і безпосередньо діяльності агротехсервісних підприємств.
Актуальність теми. В Україні основні підприємства агротехсервісу мають розгалужену систему. Основою їх діяльності є взаємопов’язане функціонування певної кількості підприємств для досягнення єдиної мети. З переходом до ринку виникає необхідність реформувати діяльність агротехсервісних підприємств, підвищити якість і оперативність їх роботи, зменшити витрати на організацію їх діяльності, впроваджувати нові ефективні форми і засоби взаємодії з сільськогосподарськими товаровиробниками.
В ринкових умовах діяльність таких систем ґрунтується на договірній основі і тому на них значно більше впливають зовнішні фактори. Регіональну систему матеріально-технічного забезпечення складають район-ні і обласні агротехсервісні підприємства, що функціонують на різних рівнях управління. Дезкоординація, часові затримки в процесі обслуговування заявок і нераціональне прогнозування запасів на складах призводять до недотримання строків і обсягів реалізації, що негативно впливає на фінансову стійкість системи, а також на можливість сільськогосподарського товаровиробника своєчасно отримати замовлені матеріально-технічні ресурси. При цьому постає проблема вибору механізму роботи агротехсервісних підприємств у регіоні, який підтримуватиме стабільність в сфері забезпечення споживачів матеріально-технічними ресурсами з гарантованою прибутковістю власного виробництва.
Використання економіко-математичних методів у вирішенні даної проблеми є актуальним з точки зору проведення оцінки і прогнозу основних параметрів складної системи, що враховують певну кількість випадкових факторів, нелінійні залежності, вплив часових затримок на загальне функціонування, формування обсягів продажу і поставок матеріальних ресурсів.
Моделюванню складних систем присвячено праці О. Бакаєва, Дж. Букана, М. Бусленка, Ю. Василенка, О. Вентцель, В. Глушкова, Б. Гнеденка, Н. Джонсона, І. Коваленка, Н. Костіної, А. Кофмана, Р. Крюона, Ф. Ліона, Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІМІТАЦІЙНІ МОДЕЛІ В МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ АГРОТЕХСЕРВІСНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок